Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

OFICJALNE UMAWIANIE SIĘ NA MECZE LIGOWE I TURNIEJOWE
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4 ... 186, 187, 188  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest jeszcze inna możliwość, o wiele bardziej pewna. Jeśli baobab wygra pozostałe mecze, to automatycznie nie będzie żadnych baraży.
No, ale pożyjemy zobaczymy Smile.
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 18, 2009 5:26 pm    Temat postu: Liga Odpowiedz z cytatem

Trochę ostatnio zaniedbywałem ligę. Kumpel był u mnie, potem nieco byłem chory. Mogę teraz jednak rozegrać pozostałe mi mecze. Grać mogę właściwie codziennie po 20 czasu polskiego oraz o dowolnej porze w soboty i niedziele. Kto z zainteresowanych może zagrać w tym tygodniu?
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Sie 21, 2009 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wybacz kubus ze nie moglem zagrac ale wypadla mi bardzo wazna sprawa. Bede jutro od okolo 20 i prawiecala niedziele. Moze sie uda.
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Nie Sie 23, 2009 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka prośba kubusio i wszyscy.Piszcie proszę do kogo pisaliście w sprawie meczu i kto wam nie odpowiadał oki? uwierzcie mi że to przyspieszy dogadanie się.pozdr
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 25, 2009 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znikam teraz na kilka dni w góry. Wrócę w poniedziałek (31-go). Zagrać będę mógł najwcześniej we wtorek 1-go. YO
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam jedno pytanie i jedną prośbę...

1) pytanie: (ponawiam) do kiedy powinna być rozegrana liga? ;>
2) prośba: ostatnia gra Kubusia z Baobabem będzie oprócz tego, że na pewno bardzo ciekawa to ponadto istotna dla układu w tabeli... dlatego jeśli to nie problem dajcie nam tutaj znać wcześniej kiedy będziecie grać Smile Cheerleaderki pewnie się przydadzą, więc chciałbym być obecny podczas tej partii Razz
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Sob Sie 29, 2009 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostateczny termin rozegrania ligi to 28.09.2009
Później zaczynają się eliminacje do turnieju Arosa.
A zapisy na ten turniej zbieram już od dziś.

Trzeba pomyśleć nad lepszymi terminami ligowymi.Nie kolidującymi ze zlotem i turniejem Arosa.Jeśli chodzi o turniej Arosa to daty zmienić nie można.Może by tak zamiast dwóch sezonów ligowych na rok zrobić jeden,trzeba pogadać.pozdr
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Sob Sie 29, 2009 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za szybką odpowiedź Smile
Powrót do góry
 
 
pawel_



Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 173

PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sylani, where are u ? nie odpisuje na maila.. jak ktoś ma z nim kontakt to niech go pogoni Rolling Eyes ja mogę grać 18.00 - 23.00 od pon do czwartku
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2009 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam za moją nieobecność na kropkach lecz skomplikowały mi się sprawy w życiu prywatnym, Senny pisałem Ci o co chodzi. Nie mam na razie jak rozegrac reszty meczy ligowych ktore mi pozostały i nie wiem kiedy to się zmieni.
Proszę szanowne grono o wybaczenie,
Szwagiereczek aka Yazon
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Wrz 06, 2009 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda Yazon, bo chętnie bym z Tobą zagrał. W każdym bądź razie jak już wspominałem Tobie na gg daj znać mi na komórkę jak będziesz miał wolny czas.

Nie będzie mnie od 10.09.2009 do 17.09.2009 gdyż wylatuję na zasłużony urlop do Hiszpanii.

Zostało mi do rozegrania 5 meczy ligowych.
- 2 z Grzegorzem
- 2 z Yazonem
- 1 z Kubusiem.
Powrót do góry
 
 
latnera



Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam do rozegrania jeszcze pełno meczy... więc jak się któryś mój przeciwnik* pojawi, to najlepiej niech się odezwie na gg. jestem prawie cały czas na kompie. Tak więc pozdrawiam Wink

* Animal, hanix, polko,sofiks0s .
Powrót do góry
 
 
latnera



Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Wrz 20, 2009 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

minęło 10 dni i nikt się do mnie nie odezwał... jedynie sofiks0s co prawdopodobnie rezygnuje z ligi...
tak więc mamy 8 dni, można by dokończyć te mecze... Ja we wtorek 22 nie będę mogła grać ( w środę mam egz. ) Pisałam do was ale nie było odzewu... może tutaj szybciej to przeczytacie;)
odezwijcie się do mnie na gg jak będziecie na kropkach.
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pon Wrz 21, 2009 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tydzien do konca ligi.nemmerle wykluczony,najbardziej zagrozeni walkowermi to sofiksos,hanix,sylani.
wymienilem tylko tych najbardziej zagrozonych.
jestem bezsilny.
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Pon Wrz 21, 2009 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem tych, którzy się zapisali, a teraz olewają ligę. Nikt was do tego nie zmuszał... I niby nie macie czasu a to oczywiście gówno prawda, bo zawsze chwila się znajdzie. Żeby chociaż odpisać jak ktoś zaprasza do gry albo wytłumaczyć na forum dlaczego nie możecie... To już nie chodzi o to czy wam się chce grać, ale o trochę szacunku dla reszty ligowców - szczególnie Sennego, którego głównym zadaniem raczej nie miało być popędzanie reszty Exclamation

Szkoda tylko, że graczy jest na tyle mało, że nie można dawać zbyt wielu walkowerów. Przez te opóźnienia tempo ligi jest strasznie powolne... Trzeba poważnie pomyśleć o zmianie terminu oraz o czymś na kształt terminarzu. Będziemy wiedzieć kto z kim gra (nie ominiemy meczy, które chcemy obejrzeć), a ewentualnych "przesunięć" powinno być mniej... Wiadomo - to tylko gra, ale to jak niektórzy do niej podchodzą odbiera chęci innym.

Ja się produkuję, a ci których to dotyczy i tak nie przeczytają...


Ostatnio zmieniony przez twister dnia Czw Wrz 24, 2009 7:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4 ... 186, 187, 188  Następna
Strona 3 z 188

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies