Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

KTO NABIŁ FORUM_www_kropki_legion_pl

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Podejrzani o oszustwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bolilol_4



Dołączył: 04 Cze 2002
Posty: 20
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Cze 10, 2002 7:30 am    Temat postu: KTO NABIŁ FORUM_www_kropki_legion_pl Odpowiedz z cytatem

kude chwyta mnie nie poweim co .......(cenzored) kurde kto nabił ten nick ja rozumiem ze ktoś chce aby wszyscy wiedzieli gdzie jest forum na jakiej stronie ale nabijacze to....piiiiii.....(cenzored). Dlatego bardzo sie wkurzyłem gdy na TOP 10 zauwarzyłem strone furum a tak pozatym raczej powinno sie walczyc z nabijaniem a nie pokazywac ze my też umiemy >>>> i forum ine trzeba ogłaszac na top 10 bo mnie by to tylko zrazilo do tego forum a nie zachęcilo do wejscia jak bym zobaczył jego adres na top 10 >>>i ja bylbym za tępieinem takich nabijaczy jak najostrzej >>>> do tego co napisał kibic ze administratorzy ine reagują czemu ?-bo im to jestn na ręke jak ktoś zrobi milion nicków to wygląda ze mają więcej urzytkowników ze więcej osob odwiedza cronix i sponsorom sie to podoba a omni oim wlażą do d..... dlatego inc nie zrobiąz nabijaczami a szkoda no trudno ale z tym aby tu zrobić takie forum KYTO OSZUKUJE to normalnie pomysł jest boski!!!pa i powo wszystkim na kropkach 3majcie sie ciepło
Powrót do góry
 
 
demon77



Dołączył: 05 Cze 2002
Posty: 7
Skąd: z piekla

PostWysłany: Pon Cze 10, 2002 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlasnie wszedlem na top 10. to ciekawe, ze na 10 nickow, tylko jeden nie jest nabijaczem. szkoda slow.
Confused
Powrót do góry
 
 
Hitman



Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 145
Skąd: Retired Dotman

PostWysłany: Pon Cze 10, 2002 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba cos zrobic z duble on ma tam chyba 7 nickoov albo 8
przykre.....
Powrót do góry
 
 
kibic777
kropki.legion.pl


Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 119

PostWysłany: Pon Cze 10, 2002 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. reklame forum nabilem ja Smile
2. duble jak na razie ma 7 nickow na top 10
Powrót do góry
 
 
bolilol_4



Dołączył: 04 Cze 2002
Posty: 20
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Cze 10, 2002 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

re: do kibica -- ja tam do ciebie inc nie am tylko nie podoba mi sie pomysł nabicia bo w koncu niby ze jesteś przeciwko nabijaniu a tu z 2 strony sam nabijasz(oczywisćie forum a nie swój nick bo wiem zę tego nie robisz-zeby ine było nieporozumień) moim zdaniem to troche nie wporządku aaaaa pozatym jak ktos bedzie mial wiedzieć o kropkach to itak sie dowie o forum przez ludzi choćby przeciez to rozgloosimy dalej tylko po prostu tak jak mówiłem ja np. bym sie do legionu zrazil gdybym mial tu wejsć przez to ze zauwarzyłem to an tOP 10 to bym nie wchodził i tak omze być z innymi:)nic powodzenia jeszcze raz mam nadzieje zę forum ci sie szybko rozrosnie:)!!!!!!!!
Powrót do góry
 
 
Hitman



Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 145
Skąd: Retired Dotman

PostWysłany: Wto Cze 11, 2002 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bolik to shczęście ze ci vczesniej o foroom poviedziałem niż zobaczyłeś..... Smile
Powrót do góry
 
 
Vava



Dołączył: 05 Cze 2002
Posty: 11
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Cze 11, 2002 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uwazam ze kibic slusznie nabil Laughing
I w ogole, to powinnismy wspolnie zrobic kilka nickow typu WWW_PLAYBOY_PL, czy SEX0700696969 i ponabijac je na ^10...
Moze kryptoreklama, z ktorej admini cronixa nie czerpia korzysci zmusi ich do rozwiazania problemu nabijaczy... Wink
Powrót do góry
 
 
bolilol_4



Dołączył: 04 Cze 2002
Posty: 20
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto Cze 11, 2002 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

re: do VAVA wiesz moze i masz racje moze wreście by soc zrobili po kryptolekalmie ale kurde (ine bede przeklinał ) róbta se kryptoreklame na gomoku ,warcabach albo scrabble a kropki zostawcie w spokoju po prostu nienawidze nabijaczy i tyle ja tam bym ich najchętnie sie pozbył z cronixsa raz na zawsze
Powrót do góry
 
 
Hitman



Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 145
Skąd: Retired Dotman

PostWysłany: Sro Cze 12, 2002 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak każdy bolik jak kazdy .... Oproocz nabijaczy.. Chyba sami siebie pozbyvać nie bedą chyba że chcą vyeliminovac konkoorencje Wink
Powrót do góry
 
 
kibic777
kropki.legion.pl


Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 119

PostWysłany: Czw Cze 13, 2002 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sumie nabijaczy duzo nie ma, ale sa strasznie upierdliwi Smile
Powrót do góry
 
 
bolilol_4



Dołączył: 04 Cze 2002
Posty: 20
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Cze 13, 2002 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kibic ma racje kolesi duzo nie ma ale denerwujace jest ze 1 z nich ma chyba z 7 nicków na top 10:( 9 i niech tak zrobi każdy z nich to kurde e lepiej ine mówic
Powrót do góry
 
 
Vava



Dołączył: 05 Cze 2002
Posty: 11
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Cze 13, 2002 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co ciekawe - mi, z moim marnym 1380 wyswietla, ze jestem 104 na liscie...
Oznacza to chyba, ze sa TYLKO 103 osoby (sposrod ponad 14tys.), ktore maja wyzszy ranking... Ile z tego zajmuja konta nabijaczy? Polowe czy jeszcze wiecej Question Question Question Crying or Very sad Evil or Very Mad Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry
 
 
bolilol_4



Dołączył: 04 Cze 2002
Posty: 20
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pią Cze 14, 2002 8:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Re: do vava wiesz nie weim jak jest ponizej ale powyżej 25 to jest na pozycjach 1-25 jest okolo 15 nabijaczy a sądze ze mniej jak połowa bo mimo wszystko jest ich troche ale im zależy aby sie dostać na top 10 wiec niżej jest ich minej
i sadze ze sie 50 uczciwych graczy powyzej 100 pozycji bedzie znajdzie z tego co pamietam
a z tych 14 000 większosc to ludzie ktorzy raz weszli przegrali 1 partie i sie wiecej nie pojawili dlatego z rankiem 1300 jestes 104 ale dalej idzie sie duzo wolniej:)
pociesze cie ja mam 1714 i jestem 25 a niedawno byłem 12 i dlatego wiem ze jest około 15 nabijaczy powyzej 25 pozycji powodzeina na przyszłoścSmile
Powrót do góry
 
 
Markiz_de_Carabas



Dołączył: 04 Cze 2002
Posty: 53
Skąd: litzmannstadt

PostWysłany: Sob Cze 15, 2002 3:31 pm    Temat postu: tak na prawde Odpowiedz z cytatem

to jest z dwoch trzech nabijaczy ktorzy maja po parenascie nicko i nabijaja nabijaja nabijaj i jeszcze nabijaja az im sie znudzi i potem nabijaja kolejny nick i tak w kolo macieju....

A na tym cierpi tylko opinia kropek chciaz przyznam ze na quadze jest to samo ale tam jak raz wszedlem niejaki MichSak zaproponowal mi wygrane na np kropkch w zamian za wygrane jego tutaj na qudlinku i co wy na to?A i xala rozmowa odbyla sie bezczelnie na forum glowntm CHAMSTWO i KURestwO ....
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Sro Cze 19, 2002 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja pieprze top ten chce zrobić lige kropek,wszystkiego możecie sie dowiedzieć na forum ogólnym temat liga kropek
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Podejrzani o oszustwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies