Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zmiany, propozycje
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Zasady i nauka gry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Kwi 16, 2009 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak tam uwazacie, w sumie wprowadzenie tego limitu 3 sekund nie bedzie przeszkadzalo.
Jak by mi ktos focha strzelil by taka wiazanke dostal ze by wiecej nie sprobowal nawet zapisnac, to czy ktos cofa jest to jego dobra wola, bledy sa czescia gry, nawet miskliki mozna porownac do sciemniania faulu przez pilkarzy, jak sie sedzia nabierze to przeciwnik ma problem, czy ktos kiedys podniosl jakis wielki lament na to? przeciez przez takie tanie sztuczki czesto wygrywano czy przegrywano mecze o wielkie stawki. Takie zycie poprostu.
Powrót do góry
 
 
Prezes



Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 76

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 10:21 am    Temat postu: Polski jako język fleksyjny Odpowiedz z cytatem

Na początek link: http://eidokropki.reaktywni.pl/#url:szkrab24665

W treści, która widnieje pod powyższym linkiem jest napisane, że partia została w dniu '31 grudzień'. Proszę administratora serwera o poprawienie błędu, polegający na pisaniu nazw miesięcy (przypominam, że polski to język fleksyjny). Z tego, co teraz jest zamieszczone na eido wynika, że w ciągu roku mamy 31 grudniów, poprawną formą byłoby 'Data 31 grudnia'. To samo tyczy się również innych miesięcy. Z góry dziękuję Smile

Nie chciałem zakładać na to nowego tematu, bo uznalibyście mnie za jakiegoś szaleńca.

P.S. michals nawet w Sylwestra gra w kropki.
P.S2. Zobaczyłem ciekawą rzecz - michals NIE grał w kropki 19 stycznia!
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moj tata ma wtedy imieniny Exclamation
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezes napisał:
P.S2. Zobaczyłem ciekawą rzecz - michals NIE grał w kropki 19 stycznia!

Niemożliwe, żeby michals nie grał w kropki w jakiś dzień, a to znaczy, że na eido musi być błąd - stąd proszę, aby go poprawić LaughingRazz
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dokładnie popatrzycie to zobaczycie więcej takich dni.
Powrót do góry
 
 
Grzesiek2f



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 326

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahaha nie no to mnie rozjebało do końca... xD ale tak na poważnie. Mam pytanie do administracji szkraba, czy jest możliwość wprowadzenia ustawień selekcji obserwatorów na danym stole? Tak jak jest to na kurniku np. przy stole mogą przebywać tyko osoby posiadające ranking, który jest wyższy od 1300. Powód jest chyba wszystkim znany. Jeśli tak to bardzo bym prosił o wprowadzenie takich ustawień.
Powrót do góry
 
 
latnera



Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzesiu, ale wymyślasz... dobra, nie lubisz gości to ich wypraszasz, ale co Ci zrobili niektórzy zieloni ,którzy przez oglądanie meczy dobrych graczy chcą się czegoś nauczyć?
Powrót do góry
 
 
Grzesiek2f



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 326

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie gracz ktory ma rozegrane mniej niz 15 meczow to nie jest gracz.
Powrót do góry
 
 
latnera



Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam kiedyś zaczynałeś.
Powrót do góry
 
 
Grzesiek2f



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 326

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj ok, rozumiem, wystarczy 15 meczow, a taka nieufnosc do nowych mozemy zawdzieczac wszystkim przebierancom. chyba soe z tym zgodzisz nie?
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grasz z zielonymi lub niebieskimi, że Ci przebierańcy przeszkadzają?
Powrót do góry
 
 
Grzesiek2f



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 326

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie gram, ale denerwuja mnie zbyteczne komentarze niektorych gosci podczas moich gier. kiedy wyrzucam gosci, zaczynaja sie pojawiac gracze z rankiem 1200. po prostu dla mnie przydaloby sie takie ustawienie, zapytalem tylko czy jest taka mozliwosc.
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na kurniku nie ma czegos takiego, sa stoly prywatne na ktore moga wyjsc jedynie osoby zaproszone ale na szkrabie jest to samo. Jak ci ktos nie pasuje to go wypraszaj, jesli jestes opem masz do tego prawo, chociaz powiem szczerze nie wiem w czym ci przeszkadzaja te " zle " komentarze jezeli sa prawda i dotycza gry. A jak ktos cie obgaduje to wywal i po sprawie:)
Powrót do góry
 
 
Grzesiek2f



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 326

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

menorze, zapewniam ze jest tam tak opcja, wchodzisz na stol i wyswietla ci sie komunikat ze grac moga tylko gracze 1650+. Z tym ze mi nie chodzi o gre tylko w ogole wejscie na stol.
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak, moga grac tyko osoby z okreslonym rankiem ale wyjsc na stol i obserwowac moga wszyscy:)
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Zasady i nauka gry Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Strona 2 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies