Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zbiorka na serwer www.kurnik.pl

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Maj 13, 2003 6:29 pm    Temat postu: Zbiorka na serwer www.kurnik.pl Odpowiedz z cytatem

Hmmmm....
W pierwszej chwili, gdy zpbaczylem to haslo, to sie zasmialem i pomyslalem, ze znow naciagaja czlowieka na pre zlotych. A potem mi sie przypomnial cronix i jego upadek wraz z nastaniem jego komercjalizacji. Jakby nie patrzec szefowie tego portalu (ktory zreszta przestalem odwiedzac od tamtego czasu i konsekwetnie trwam w tym postanowieniu) kazali sobie placic ok 10zl za miesiac korzystania. I tak sie dzis zaczalem zastanawiac czy by sie nie dorzucic. W sumie 10 czy 20 zl mnie nie zbawi, a to jednek zupelnie inaczej wyglada jak ktos prosi, przedstawiajac rzeczowo problem, niz jak zabija kropki kladac lape i majac czelnosc to jakos tlumaczyc klopotami finansowymi. Chyba sie powaznie nad tym zastanowie. Zamozny nie jestem. Ale tak sie sklada, ze nawet mam te 20 zl. Mialem isc z kumpela na pizze, ale chyba ogranicze sie do herbatki u mnei w domu, a pieniadze pojda na szczytny cel. Co wiecej, w swej naiwnosci bede liczyc w kurnik sie odwdzieczy zakladajac wreszcie kropki. Nie wiem co mnei naslzo na taka filantropie. Moze dlatego, ze dzieki kurnikowi znalazlem jakies zajecie (GO), ktore wypelnilo pustke po kropkach. Poza tym dzieki kurnikowi utrzymalem jakis kontakt z Wami, jakoze wielu z Was rowniesz pojawia sie na GO na kurniku. Tia...
Zobaczymy jak bedzie

kaisuj_the_leszcz
Powrót do góry
 
 
kibic777
kropki.legion.pl


Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 119

PostWysłany: Wto Maj 13, 2003 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdyby na kurniku byly kropki chetnie bym sie przylaczyl do tej akcji Smile ale skoro nie ma...

proponuje, jesli ktos z kropkowiczow zamierza cos wplacac, zeby jako tytul przelewu oprocz nicka dopisywal ze jest kropkowiczem Smile

cos wlasciciel i tworca kurnika niestety nie spieszy sie zeby dodac nasza ulubiona gre... Sad
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Sro Maj 14, 2003 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szrajbnąłem do kurnika maila, ze facio dostanie kaske od nas jak kropki zrobi. Ciekaw jestem czy ten drobny szantażyk poskutkuje Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob Maj 17, 2003 7:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ehhh, Best, dobre posuniecie. Jestem pod wrazeniem. W sumie jak by nie patrzec, to tylu, ilu nas tu jest, to bysmy calkiem pokazna sume uzbierali. Mysle, ze nie wolno byc obojetnym na tak ponetny szataz.
kaisuj_the_leszcz
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Nie Maj 18, 2003 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obawiam sie jednak, że ten gość jest obojętny Sad Sad Sad
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies