Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zakreslanie basenow
Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
shadowdoknedzy



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 75
Skąd: by nie było

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 6:28 pm    Temat postu: Zakreslanie basenow Odpowiedz z cytatem

Temat moze dziwic ale chcialbym sie dowiedziec wiecej na temat tego czy dalo by sie to jakos uregolowac. Mianowicie lecacy czas podczas zakreslania juz basenow po zakonczeniu partii. Po pierwsze skoro juz zakonczony jest mecz to czy nie powinien czas przestac byc naliczany? Z 2 zas strony to element gry i zaznaczanie tez jest jego elementem. Ciezko mi jakos podejsc do tego ale ostatnio dosc czesto zdaza mi sie taka sytuacja ze ktos nie chce przejsc do basenow bo ma malo czasu. Z cementem tak np. wygralem pomimo ze wygrywal w basenach podczas zaznaczania skonczyl mu sie czas i przegral. W tym wypadku nie bylo problemu bo zrobilismy klona i zakonczylismy jak trzeba ale np rozgrywka na ponizszym sceenie jest dosc irytujaca. Michals rzadal czasu od Grzeska a ten nie chcial mu dac dlatego michals przeciagna calosc do chorej ilosci czasu - wypelniajac to wszystko... Moze jakas mozliwosc ustaawiania sobie tego aspektu gry na poczatku?
Pomyslalem ze warto to poruszyc bo czasami sprawia to prblemy.



btw michals menor zaznaczyl w 2 min to czego ty nie chciales:
http://img8.imageshack.us/img8/5366/lolady.jpg


Ostatnio zmieniony przez shadowdoknedzy dnia Nie Kwi 26, 2009 7:16 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy dodać przeciwnikowi czas żeby mógł wypełnić baseny i nie ma problemu. A jak ktoś nie chce dodać to sie kropkuje do końca bez potrzeby.
Powrót do góry
 
 
Grzesiek2f



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 326

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak widac kropkowanie tez nic nie da ;p po prostu trzeba sie z tym liczyc ze zegar tyka...
Powrót do góry
 
 
shadowdoknedzy



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 75
Skąd: by nie było

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale tu juz nie chodzi nawet o to ze tyka - olac ta wasza sytuacje, bardziej mi chodzi oto ze czasami gra sie we 2 i np. zalezy tym 2 osobom na graniu ze soba w rank i generalnie robi sie to upierdliwe.Klon klonem - wynik wynikiem. Poza tym jest jeszcze szereg sytuacji kiedy naprawde jest to problemem a dodawanie komus czasu to tylko i wylacznie dobra wola przeciwnika a czasami nie ma sie tej dobrej woli... Moze problem maly ale mysle ze warty rozpatrzenia zeby nie tworzyc jakis zlych klimatow w grze miedzy graczami. Wole jak sie ludzie lubia a nie wkurzaja na wzajem...

Aj Shadow jaki ty przyjazny dla ludzi jestes, zeby wiedzieli co tak naprawde o nich myslisz HAHAHAHAHAHAHA... to bylo na glos?

PS. Jak sie da przesuncie ten temat do zasad i... bo jak sie zorientowalem to juz michals wrzucil posta i nie moglem wywalic.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzesiek2f napisał:
jak widac kropkowanie tez nic nie da ;p po prostu trzeba sie z tym liczyc ze zegar tyka...

Grzesiek jak nie masz nic sensownego do napisania to może nie pisz. A to co w tej grze robiles po każdym moim ruchu proponując zakonczenie kiedy ja nie moglem przyjąc bo nie mialem czasu na wypelnienie to bylo obrzydliwe świństwo.
Powrót do góry
 
 
Grzesiek2f



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 326

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michals2 napisał:
to bylo obrzydliwe świństwo.

a mi se wydaje ze to bylo zwykle 'skurwysynstwo'. ja poprostu chcialem dla ciebie dobrze, pozniej zrobilem klona i wypelnilismy z menorem baseny, kazdy z nas mial po 3 minuty, a i tak po minucie nam jeszcze zostalo. wynik meczu zakonczyl sie 9-9, wiec masz czego zalowac. na przyszlosc pamietaj o tym.
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie, kurwa, nie chce wytykać palcami, ale jesteśmy Polakami więc mając po te 2X lat nauczmy się pisać we własnym języku bez błędów. I w dupie to mam czy ktoś jest dyslektykiem (ściema dla wygody) czy nie, jak to problem to niech pisze ze słownikiem albo wordem. Irytuje mnie cholernie jak czytam te rozmowy tu czy na szkrabie i takie "orty" się pojawiają. Wiadomo, zdaRZy się - ale bez przesady. Sorry, że się czepiam i może kogoś obrażę, ale trochę szacunku dla ojczystego języka...
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli po wypełnianiu na klonie skończyło się remisem to jest to tym większe świństwo z twojej strony bo powinien być remis i nie kręć teraz. A minuta mi nie wystarczyła żeby wypełnić wszystkie baseny bo mi wolno działa i dobrze wiesz o tym bo nawet nie zdążyłem na koniec 4 kropek zamknąć i sam pisałeś że nie zdąże.

Ostatnio zmieniony przez michals2 dnia Nie Kwi 26, 2009 8:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
 
 
Grzesiek2f



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 326

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

im wiecej kropek na planszy tym wiekszy lag, taka jest zasada. minuta, owszem bylo malo, ale kiedy pierwszy raz zaproponowalem to miales prawie trzy i sie nie wypieraj bo nie bylismy sami.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pamiętam ile dokładnie miałem ale nie było to 3 tylko mniej a 3 to i tak dla mnie byłoby o wiele za mało. Lepiej sie nic nie odzywaj a nie jeszcze kręć teraz bo zrobileś ewidentne świnstwo.
Powrót do góry
 
 
Grzesiek2f



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 326

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chcialem dobrze, z funkcja autostopu bys sie ogarnal w minute. a z drugiej strony czemu ja mialbym ci dodawac czas, skoro go nie oszczedzales w trakcie gry? mi zostalo grubo ponad 10 minut. jezeli 10 sekund na ruch to dla ciebie za malo to sobie ustawiaj 15/ruch. chyba logiczne ze wole z toba wygrac, niz dac ci zremisowac, zwlaszcza ze nie przepadam za toba ;p
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale kręcisz... Nie chodzi o to że mi nie dodałeś, nie chciałeś dodać to mogłeś nie dodawać chociaż powinieneś. Chodzi o to że po każdym moim ruchu proponowaleś zakonczenie co spowodowało to co spowodowało.
Powrót do góry
 
 
latnera



Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak Twister, czepiasz się i to jak cholera. Niestety muszę Cię zmartwić, ale dysleksja nie jest jak to określiłeś "dla wygody" . Błędy się robi a ty się tak nie denerwuj. Polski język-trudny język. Co do gry Michalsia i Grzesia... Life is brutal ...
Powrót do góry
 
 
baobab



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 344

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem się rozwiąże, jak pojawi się automatyczne zaznaczanie basenów przez szkraba Smile

Dziwię się bardzo, że ktoś woli kropkować do końca zamiast dodać parę minut przeciwnikowi - no ale jak tak chce, jego prawo... co tu regulować?
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

latnera napisał:
Tak Twister, czepiasz się i to jak cholera. Niestety muszę Cię zmartwić, ale dysleksja nie jest jak to określiłeś "dla wygody" . Błędy się robi a ty się tak nie denerwuj. Polski język-trudny język.

Muj blont, masz racje - jednak wystarczy chcieć a wszystkiego się można nauczyć a nie pokazywać 'papierek'. A czepiam się i będę to robił dalej, taki już wredny jestem, zresztą:
latnera napisał:
Life is brutal ...
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies