Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Niegrzeczny michals
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Podejrzani o oszustwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 12:26 am    Temat postu: Niegrzeczny michals Odpowiedz z cytatem

Pragnę poskarżyć, że michals "wystawił sobie złe świadectwo i w ogóle to źle o nim świadczy" Razz
Sprawa wygląda tak: nasz wiecznie pokrzywdzony przez los zaprasza do gry zawodnika o nicku "play", po czym daje dupy i wyraźnie ma gorszą sytuację na planszy. Jako że jest nie do ruszenia wśród nas to wykorzystuje swoje prawa i gra bez czasu. Przypominam - sam zaprosił playa do gry (cóż za gra słów^^).
Gdy jego sytuacja jest nieciekawa przestaje grać, czym wkurza mnie i innych zebranych.

Jak wiemy michals robi to kolejny raz. Wkurwia mnie to, bo go nie lubię. Jego zachowanie jest co najmniej nie fair play. Jednak ponieważ nic nie możemy mu zrobić (chociaż da się...) proponuję wykluczyć michalsa z gry w 1 lidze - gdyż takim zachowaniem na nią nie zasługuje!.
Oczywiście, jeśli ktoś będzie zainteresowany mogę dla potwierdzenia wrzucić screeny...

Czekam na opinię. Nie życzę sobie postów w stylu "co ciebie to obchodzi", "to jego sprawa" itd. Kropki to jakby nasza społeczność i jakichś zachowań trzeba przestrzegać. Goście ze stołu mam nadzieję, że się wypowiedzą, jak i sam oskarżony.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 1:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twister, a nie wiesz przypadkiem kto to jest ten play? Moje stanowisko w sprawie przebierańców jest znane i nie chcę się powtarzać.
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 2:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam to gdzieś kto to jest. Sam przecież go zaprosiłeś, więc w czym masz problem? Dzisiaj z nieprzebierańcem (i to na pewno) grałeś też bez czasu. Nie pierdol głupot...
Powrót do góry
 
 
latnera



Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam przy tej grze. Wszystko na początku było ok, gra w miarę wyrównana, później michals zaczyna przegrywać i proponuję pominięcie gry. Gdy propozycja została odrzucona michals ani się już więcej nie ruszył ani nie odezwał. Nie wiem kim był play , ale wiem że to cholernie nie fair wobec jakiegokolwiek gracza tak się zachowywać. Również uważam że michals ponieść jakąkolwiek karę za swoje zachowanie.
Powrót do góry
 
 
konweg



Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 39

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co cię to twister obchodzi, to jego sprawa;p

A tak serio. Takie zachowanie jakie prezentuje michals może zniechęcać do gry nowych (a trzeba zaznaczyć że 99% z nich trafia właśnie na niego). Nie wynika to z mojej niechęci do niego ale takie zachowanie jak to słusznie określił mój przedmówca jest wkurzające. Dlaczego inni mocni gracze (patrząc na ranking) potrafią zagrać z zielonym bądź niebieskim towarzysko, dać mu otoczyć kropki, zachęcić do gry czy komentować jego grę. Gdybym nie znał pozostałych graczy zraziłoby mnie to i bym więcej nie wrócił do takiej gry w niemiłej atmosferze.
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim skromnym zdaniem:
Na sadzenie spamu na tym forum oboje poświęcacie tyle czasu, że pewnie już się zrośliście kablami...
Powrót do góry
 
 
konweg



Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 39

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

latnera napisał:
Byłam przy tej grze. Wszystko na początku było ok, gra w miarę wyrównana, później michals zaczyna przegrywać i proponuję pominięcie gry. Gdy propozycja została odrzucona michals ani się już więcej nie ruszył ani nie odezwał. Nie wiem kim był play , ale wiem że to cholernie nie fair wobec jakiegokolwiek gracza tak się zachowywać. Również uważam że michals ponieść jakąkolwiek karę za swoje zachowanie.


Skoro zauważyłeś michals że to jest niby "przebieraniec" to czemu od razu nie chciałeś pominąć tylko dopiero jak zacząłeś przegrywać. A z drugiej strony cały czas się chwalisz ile masz wygranych, jakie to masz bilansy gier (twój ulubiony przykład) z twisterem iuważasz że nie ma lepszego gracza od ciebie to nawet przebieraniec by ci nie dał rady.
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kubusio napisał:
Moim skromnym zdaniem:
Na sadzenie spamu na tym forum oboje poświęcacie tyle czasu, że pewnie już się zrośliście kablami...

Właśnie takich dennych i nic nie wnoszących do tematu postów się obawiałem...
Na osłodę michals przegrał^^ Skąd u Ciebie Kubuś takie zauroczenie michalsem? To jego zdjęcie tak podziałało? Czy ogólnie zawsze masz w dupie jak ktoś się zachowuje nie w porządku? Ciekawe, że nie krytykowałeś tak najeżdżania na michalsa dawniej... weź sobie odpuść po prostu. Jeśli przykładowo: nie byłoby już opcji gry bez czasu to tego tematu w ogóle by nie było. No ale mamy niestety jak mamy...
Wychwalanie się michalsa bilansem ze mną (żałosne swoją drogą) też pewnie uważasz za jak najbardziej na miejscu? Wyrzucanie graczy bez powodu? Trochę obiektywizmu... Wywalcie go z ligi (może być z przyszłej) i będzie chociaż tyle, a nie taka samowolka.
Powrót do góry
 
 
baobab



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 344

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, nie można kogoś wyrzucać z ligi, bo sie komuś-tam nie podoba. Mamy regulamin ligi i skoro michals go przestrzega, to nie ma do wywalania go podstaw.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by zmienić regulamin od przyszłego sezonu. Jednak nie bardzo sobie wyobrażam, jak taki nowy regulamin miałby wyglądać. ,,Kto gra bez ograniczeń czasu i przestaje grać, ten zostaje wykluczony z ligi/zdegradowany''? Dość ciężko byłoby to sprawdzić...

Jak już kiedyś-tam pisałem, uważam takie zachowanie (jak opisane wyżej michalsa) za naganne. Ja bym jednak proponował: poczekać na zmiany na szkrabie Wink lub jak ktoś bardziej niecierpliwy: przestać grać z michalsem i ostrzegać innych graczy przed grą z nim bez czasu.
Powrót do góry
 
 
Ricardo



Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 230
Skąd: Andrespol(łóDź)

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg. mnie, gdyby ten play sam chaciałby grać i zapraszałby michalsa do gry to michals jeszcze mógłby tak zrobić jak zrobił. Jednak sam zaprosił do gry play'a, skoro już się zaprasza do gry, no to tak głupio nie umieć przegrać z honorem, takie zachowanie na pewno nie jest fair. Ogólnie, też gra bez czasu jest zupełnie nie potrzebna, przecież można dodać sobie po 24h na gre, ta opcja jest kompletnie bezsensowna.
Powrót do góry
 
 
fc barcelona



Dołączył: 30 Wrz 2009
Posty: 23

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak jak piszesz ricardo. Michals sam mnie zaprosil do gry javascript:emoticon('Surprised'). Wystarczyło parenascie sekund na szkrabie i bach od razu zaproszenie, za pierwszym razem jeszcze jakis niebieski usiadl do stolu michals go spokojnie ogral poszedlem sobie do pokoju ogladac film i nagle slysze znajomy dzwiek podchodze do komputera a tam biedny michals zaprasza po raz drugi. Patrze na szkrabie sami goscie i Pawel chyba jak dobrze pamietam i mysle sobie biedny michals nie ma z kim pograc nawet a pkt trzeba odrabiac bo prezes juz dobrze mu pkt zakosil.. A ze mialem leb bardzo ciezki po weekendzie to mowie dobra dam mu szanse niech sobie ma ten 1pkt. Pozniej wyszlo jak wyszlo mimo bardzo slabej gry udalo sie wygrac, jak widac na michalsa wiele umiejetnosci nie trzeba. Ciesze sie michals ze ktos ci udowodnil ze twoj niezawodny system nie jest taki 100 % jak ci sie wydawalo. Dodam jeszcze od siebie tylko ze to co robisz na szkrabie z gra bez czasu to jakies skurwysynstwo i za to powinien byc ban. Niestety twister mysle ze nie znajdziemy sposobu zeby ukarac michalsa za gre nie fair.Zreszta wykluczenie z ligi chyba by go nie zmartwilo bo i tak woli grac z niebieskimi. Jedyne co mozemy zrobic to olewac go i apelowac do normalnych graczy zeby nie grali na jego ustawieniach. Pzdr dla wszystkich kropkarzy dla ktorych rywalizacja fair play jest wazniejsza niz glupie pkt.
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba chciałes twister,wiec sie wypowiem.zgadzam sie z postem baobaba.
nie kłóćta sie chopy i tak umrzemy.kubusia maja prawo wkurzac posty i wojna z michalsem jak i ciebie sam michals.chyba mało kto wierzy że michals sie zmieni z takimi akcjami.oczywiscie mozecie wlozyc tyle samo energi w ostrzeganie ludzi przed michalsem,ile wkladacie w te posty.pomstą za to co robi magą być ostre baty w meczach ligowych Smile ktore mu sprawicie.
jesli ktos z nowych sie zniecheci po grze z michalsem i nawet nie sprobuje pograc z innymi,tez nie wykarze sie za wielka kumacją,taki ktos raczej w lidze dlugo by nie pogral tak mi sie zdaje.choć wiadomo mogę sie mylic.
poki michals nie łamie regulaminu ma prawo grac w lidze,jego plus to to,ze rozgrywa szybko swoje mecze ligowe,wiec nawet dobrze ze w niej gra Smile

kurde chlopaki mam coraz mniej czasu na kropy,ale jadziem z koksem nie ma co wymiekac Smile
Powrót do góry
 
 
konweg



Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 39

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

baobab napisał:
Moim zdaniem, nie można kogoś wyrzucać z ligi, bo sie komuś-tam nie podoba. Mamy regulamin ligi i skoro michals go przestrzega, to nie ma do wywalania go podstaw.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by zmienić regulamin od przyszłego sezonu. Jednak nie bardzo sobie wyobrażam, jak taki nowy regulamin miałby wyglądać. ,,Kto gra bez ograniczeń czasu i przestaje grać, ten zostaje wykluczony z ligi/zdegradowany''? Dość ciężko byłoby to sprawdzić...

Jak już kiedyś-tam pisałem, uważam takie zachowanie (jak opisane wyżej michalsa) za naganne. Ja bym jednak proponował: poczekać na zmiany na szkrabie Wink lub jak ktoś bardziej niecierpliwy: przestać grać z michalsem i ostrzegać innych graczy przed grą z nim bez czasu.


W taki razie trzeba zmienić regulamin. Uczestnik ligi powinien w większym stopniu dbać o kulturę oraz dobrą atmosferę na szkrabie (w tym o nowych graczy). Gdy tego się nie zmieni nie rozwiniemy się i zostaniemy "zamkniętą grupka" 30 osób. -
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Wto Lut 09, 2010 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już mówiłem wiele razy dlaczego gram niektóre gry bez czasu. Jeżeli to do was nie dociera to trudno. A ty barcelona gdybyś miał więcej przyzwoitości to byś się zgodził na pominięcie tej gry bo jesteś graczem który gra na poziomie pomarańczowego, (zresztą taki rank masz na innych nickach) a nie zbijałbyś mi ranka jako niebieski. Naprawde zacznam mieć już was wszystkich dość przez wasze zło. Nikt nie skrytykuje przebierańca tylko wszyscy jeszcze mnie atakują. Zastanawiam się czy wogóle nie przestać przychodzić na szkraba.
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lut 09, 2010 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

konweg napisał:
W taki razie trzeba zmienić regulamin. Uczestnik ligi powinien w większym stopniu dbać o kulturę oraz dobrą atmosferę na szkrabie (w tym o nowych graczy). Gdy tego się nie zmieni nie rozwiniemy się i zostaniemy "zamkniętą grupka" 30 osób. -


Rozumiem, że Konweg ma na myśli "kulturę" jako zachowanie na Szkrabie. Skoro jednak kontrola zachowania gracza na Szkrabie jest dobra - to większa kontrola kultury i zachowania gracza - także poza Szkrabem - jest jeszcze lepsza!

Proponuję zatem zobowiązać uczestników ligi do:
1) udawania się do teatru przynajmniej raz w miesiącu
2) czytania poezji i słuchania muzyki poważnej
3) nie przeklinania oraz nie picia więcej niż 1 piwa dziennie

A tak serio, Konwegu, to ty tak na poważnie???
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Podejrzani o oszustwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Strona 1 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies