Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Turniej Narodow 2018

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 6:51 pm    Temat postu: Turniej Narodow 2018 Odpowiedz z cytatem

Gadałem z Rosjaninem i jest plan rozegrania turnieju w pierwszej połowie października. Czy ktoś chce wziąć udział?
Gadałem z Kretesem i powiedział on że nie jest zainteresowany organizacją tego turnieju i ogólnie grą w kropki na ten czas.

Drużyny:
Rosja
Ukraina
Polska
Białoruś
(Reszta Świata)?

Nie ustalone jeszcze ile osób w składzie i ilu rezerwowych.
Ostatnio chyba było 6 osób + 2 rezerwowych chyba?
Powrót do góry
 
 
Michał_Michał



Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 275
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę pyknąć jakiś meczyk Cool
Powrót do góry
 
 
bartek



Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 281

PostWysłany: Sob Sty 06, 2018 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Melodia przyszłości Very Happy
Powrót do góry
 
 
Volunteer



Dołączył: 16 Lis 2017
Posty: 64
Skąd: Russia

PostWysłany: Sob Cze 02, 2018 2:43 pm    Temat postu: Nations Cup. Odpowiedz z cytatem

Greetings!

I published on our forum preliminary information on the team tournament, which we consider as an analogue of the chess Olympiad. For now, without details, we will discuss them after the players choose the team captains. First, we focus on the following scheme: 4 main and 1 reserve player per team, each team holds one confrontation with each, the players are distributed by numbers and play with the same numbers of the opposing team. Most likely we will type three teams: Belarus, Russia, Ukraine. Many players would like the tournament to have an official status (with the accrual of a sports rating). This implies playing under real names and Russian rules.

We would be happy to see the Polish team at the tournament. If you are interested, choose a captain. Closer to the end of June, when the captains of the remaining teams will be selected, we will begin discussion of the regulations and other details. Are ready to listen and your reasons.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies