Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Turniej na PointsXT

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
baobab



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 344

PostWysłany: Sob Maj 23, 2009 9:29 pm    Temat postu: Turniej na PointsXT Odpowiedz z cytatem

Może kogoś zainteresuje udział w turnieju 20-21 CZERWCA 2009:
http://vetaska.tochki.org/?p=225
Opłata $5 (jak sądzę, będą wygrane, czytałem o tym kiedyś w jakimś innym wątku, choć tutaj nie widziałem takiej informacji Wink ), rejestracja tutaj:
http://forum.tochki.org/index.php?showtopic=916

jest 6 miejsc dla osób spoza Rosji i Ukrainy, pierwszeństwo mają ci z najwyższym rankiem na PointsXT. Gdyby było więcej chętnych z Polski, to mogą utworzyć specjalną grupę, w tej chwili jest dla nas grupa ,,świat'' Smile

p.s. mam nadzieję, że nic nie przekręciłem Wink rosyjski rozumiem tylko piąte przez dziesiąte Wink


Ostatnio zmieniony przez baobab dnia Wto Cze 09, 2009 10:26 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
 
 
ant22



Dołączył: 21 Lis 2002
Posty: 184

PostWysłany: Pon Cze 01, 2009 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym z chęcią spróbował swoich sił. Na pointsXt grałem może ze 3 razy więc rankingu praktycznie nie mam, ale jeśli mogę to z chęcią zagram.
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Cze 07, 2009 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O turnieju:

Turniej odbędzie się z użyciem rosyjskiego klienta kropek, na rosyjskich zasadach, które nieco odbiegają od zasad na jakich gramy tutaj. Nie ma basenów i do zwycięstwa liczą się tylko okrążone kropki. Jest to jednak temat na inny wątek ja tu o turnieju Smile

Informacji na temat strefy czasowej podawanych godzin nie widziałem, zakładam, że podane są czasy ze strefy wschodnioeuropejskiej tj. w Polsce jest o godzinę wcześniej.

UCZESTNICTWO:
* zapisywać się można do 15.00 dnia 18.06.2009.
* wpisowe to 5$ płacone przy pomocy WebMoney (http://www.wmtransfer.com/) nr konta webmoney, na które trzeba płacić pieniądze to: Z224170084111
* pieniądze przeznaczone są na nagrody (o tym później), jeśli gracz zrezygnuje lub nie pojawi się na turnieju - nie podlegają zwrotowi
* w tym wątku: http://forum.tochki.org/index.php?showtopic=916 należy wpisać post zawierający następujące informacje:
1) imię i nazwisko
2) nik na PointsXT
3) państwo + miasto
4) "Я ............. внимательно ознакомился с условиями и согласен защитить честь моей страны"

To czwarte mniej więcej znaczy "Ja ............ zapoznałem się z zasadami i chcę bronić czci mojej ojczyzny" Smile

* organizator może odmówić możliwości uczestnictwa bez podawania przyczyny
* należy także podać Vetasce swój numer tel. jak sam pisze, jest to potrzebne by potwierdzić dane uczestników, dane pozostają tylko do wiadomości Vetaski i nie zostaną użyte do celów marketingowych Razz
* pieniądze wpłacić należy, gdy Vetaska potwierdzi nasze uczestnictwo, w detalach wpłaty wpisać należy swoje nazwisko i nik - by Vetaska mógł was zidentyfikować
* w przypadku dużej liczby zgłoszeń pierwszeństwo mają osoby o wyższym ranku na PointsXT (jeśli dobrze zrozumiałem)

TURNIEJ - SPRAWY ORGANIZACYJNE
* wynik każdego meczu ma zostać potwierdzony na czacie programu PointsXT przez obu uczestników (trza napisać graczX-graczY-punktyX-punktyY np. kubusio-kibic-100-0 Very Happy)
* po zakończeniu meczu należy zapisać przebieg meczu - jest taka opcja w programie
* kto nie zjawi się o czasie na swój mecz przegrywa walkowerem

TURNIEJ: DZIEŃ 1 (20.06.2009)
Pierwszy dzień ma na celu wyłonienie 2 najsilniejszych graczy z danego państwa. Jeśli graczy będzie mniej niż 3 - nie muszą oni grać w tym etapie Smile
W tym dniu rozegrać należy "każdy z każdym" po 3 gry (tu nie wiem czy zakumałem dobrze). Mają to być gry typu "blic" tj. gra szybka, 5 sek. na ruch.
* 18.00 - pierwsza kolejka meczy
* 19.00 - 2... kolejka meczy
* 20.00 - 3... kolejka meczy
* 21.00 - 4... kolejka meczy

TURNIEJ: DZIEŃ 2 (21.06.2009)
Najlepsi gracze grają by wyłonić zwycięzcę. Limit czasu w grze to 3 minuty na każde 5 ruchów.
* 18.00 - ćwierć finały
* 19.00 - półfinały
* 20.00 - gra o 3-cie miejsce
* 21.00 - finał

NAGRODY:
Pieniądze za uczestnictwo przeznaczone są na nagrody. Za pierwsze trzy miejsca otrzymuje się odpowiednio:
1) 40% sumy wpłaconej przez graczy
2) 20%
3) 10%

Zdobywcy pierwszych 3 miejsc zostaną też nagrodzeni podniesieniem ranku o odpowiednio - 4, 2 oraz 1% (taaak procent)

Są oprócz Anta jacyś chętni? Jeśli ktoś miałby trudności z rejestracją czy też zrozumieniem tego lub tamtego, to mogę pomóc.

Ja niestety uczestniczyć nie mogę, bo w ten weekend będę w rozjazdach.
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Cze 07, 2009 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kubusio a jakie rankingi maja ludzie ktorzy tam beda grali, tak orientacyjnie oczywiscie, widzialem kiedys ze ty miales 1500 wiec ilu graczy moze byc relatywnie lepszych od ciebie?
Powrót do góry
 
 
baobab



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 344

PostWysłany: Pią Cze 12, 2009 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kubusio napisał:

* wynik każdego meczu ma zostać potwierdzony na czacie programu PointsXT przez obu uczestników (trza napisać graczX-graczY-punktyX-punktyY np. kubusio-kibic-100-0 Very Happy)

Otrzymałem mail, że ta informacja jest niepoprawna. Wyniki należy wysyłać po rozegraniu 3 partii, czyli możliwe wyniki to 0:3, 1:2, 2:1 albo 3:0.
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pon Cze 15, 2009 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co jesli ktos jest cham i nie przyzna sie ze przegral? nie to ze bym chcial brac udzial.poprostu jestem ciekawy.czy gry u nich sie nie zapisuja?
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pon Cze 15, 2009 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a brakujace 30% calej sumy skladki pewnie dla organizatora tak? Wink
Powrót do góry
 
 
baobab



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 344

PostWysłany: Nie Cze 21, 2009 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Turniej został przeniesiony na 3-4 października:
http://forum.tochki.org/index.php?showtopic=916&st=0&gopid=2023&#entry2023
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies