Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

to ja kurwa wasz stary druch!!!!!!!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Czw Lut 20, 2003 7:14 pm    Temat postu: to ja kurwa wasz stary druch!!!!!!!!! Odpowiedz z cytatem

Co jest kurwa wasza mać nie macie kasy na przedlużenie sobie konta,ja tu kurwa wchodze na kropki a tu same łachmany,co sie kurwa dzieje z tymi kropkami.Mnie nie ma ledwie 2 tygodnie a tu juz katastrofa,zadnego dobrego gracza,a kibic podobno teraz gra w go,skandal,normalnie kurwa skandal,kurwa besti ja robie ten jebany turniej ale sam go nie zrobie,jesteś mi tu potrzebny,co do basenów jeszcze sie pomyśli nad solidnym rozwiązaniem tej kwestii,czekam nastepny tydzień jeśli nie zobacze dobrych graczy to pierdolne na zawal i oleje was,normallnie kurwa normalnie tego to sie nie spodziewalem,skandal popostu skandal.
I czerwonego to mi szkoda,przychodzi bioedak i nie ma z kim grać,nigdy go nie lubiłem,a to dlatego że jestem pojebany,ale szkoda mi go.Więc łaskaiwe prosze konta uaktywnić i wpoadavc na kropki.
Kurqwa dobrze że tego gothar nie widzi,albo overseer czy rzeszowscy alkocholicy w składzie emiel regis,von bob i von satanus,niech bog ma ich w opiece.

Ten piekny melancholijny i uczuciowy list dedykuje wszystkim tym którzy
nie maja kasy na przelużanie kont.
Powrót do góry
 
 
mastersx



Dołączył: 17 Sty 2003
Posty: 129

PostWysłany: Pią Lut 21, 2003 7:10 pm    Temat postu: Popieram Cie radji Odpowiedz z cytatem

Ja jestem prawie codziennie na kropkach oprocz wtedy kiedy mnie nie ma Smile, ale jestem w sumie gora przez jakies 15min bo nie mam z kim grac Crying or Very sad . Gothar niestety widzi co sie dzieje, byl ostatnio ale niestety nie udalo mi sie z nim zagrac, fiolety co sa na kropkach nie chca grac ze mna, a mi z jakimis lamusami nie chce sie grac wiec w sumie nie mam co robic na tych kropkach.
Radji jak bedziesz mial zamiar wejsc na kropki to daj mi znac na gg 2114844, jak mial czas to wpadne i zagramy.

WRACAJCIE NA KROPKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob Lut 22, 2003 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co ja na to poradze, ze nie mam kasy? Wpadalbym, ale nie ma jak. Skonczyl im sie 7 dniowy kod za turniej. Ostatniego dnia egzystencji gralem nawet z Gotharem, chyba tak na zakonczenie kariery i przypomnienie starych dobrych dziejow, gdy mnie wlasnie Gothar (wtedy czesto grywal jako kaplan wielkiej kropki) wprowadzal mnie w swiat kropek. I nawet mi niezle poszlo. Ale to chyba byla ostatnia partyjka jaka zagralem na cronixie. Szkoda...
Powrót do góry
 
 
ant22



Dołączył: 21 Lis 2002
Posty: 184

PostWysłany: Nie Lut 23, 2003 11:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez jestem wkurwiony tym faktem. Wchodze pewnego pieknego kurwa dnia na kropki po wykupieniu pierdolonego kodu a tam kurwa pustki ani jednego pierdolonego gracza nawet lamusa. I wkurwiony tym faktem nie che mi sie wykupywac pierdolonego kodu zeby se pograc w scrrable co mam kurwa na kurniku. Dzieki
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lut 25, 2003 12:09 am    Temat postu: Moja Głowa {łolaboga} Odpowiedz z cytatem

To jest właśnie Polska … Kwintesencja znajomości języka ojczystego, która daje swe oznaki niemalże w każdej społeczności, ale czy to jest droga do zjednania? To pytanie pozostawiam Wam moi mili, ponieważ wolałbym nie rozpisywać się na ten temat, gdyż mam poważne problemy z określeniem własnej tożsamości, czego przejawem jest moja kochana Kasiunia83. Laughing Laughing Laughing

Tak naprawdę to strasznie mnie napierdala głowa, więc nie miejcie mi za złe, jeśli troszkę sobie poprzeklinam, ale zważając na ciepła atmosferę rodzinną, chciałbym apelować o zachowanie spokoju i trzeźwości myślenia. Normalnie wypiłem dzisiaj tylko 5 browarow z domieszka odtrutki na szczury. Nijakie piwo niemieckie za 2.50, „Rat’s…” jest skończonym sikaczem, nie radzę nikomu próbować. Najlepiej w ogóle się nie zbliżać do tego produktu. Teraz qrwa mac, nie dosyć, ze mnie boli łepetyna(palec i główka to szkolna wymówka) to jeszcze nie mogę odejść na więcej niż 5minut od kibla. Panowie!!! Taka sraka, że nawet sam Izrael mógłby pozazdrościć wyjątkowej mocy, aromatu nowej broni biologicznej.
Jak już wytrzeźwieję, to zapewne jeszcze coś napiszę, ale na razie zapowiada się długi tydzień. Cool Trzeba opróżnic zbiorniki i przygotować sie na powtórkę Very Happy
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Czw Lut 27, 2003 1:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja też se trochę pokurwie. A co se będę żałował.
Wpadam se któregoś dnia na go, a tam mnie kibic chce dymnąć w przebraniu Laughing Laughing Laughing Najpierw radji mnie oficjalnie próbował, ale też bez większych rezultatów.

Wszyscy teraz w go napierdalają!!!!!!!!!! Chłopaki, co się z Wami stało?????
i tak jak w psach cyt:... "czy Wy wszyscy jesteście pojebani....." koniec cytatu Laughing Laughing Laughing

Wracając do turnieju, to Ci Radji pomogę, bo turnieje to fajna rzecz, przynajmniej kody za friko dostajemy Laughing

No i tak w ogóle, to nie kurwić, tylko grać w kropki!!!!!! Wszak i tak najlepszgo z Wami już nie ma Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies