Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Spotkanie w Warszawie 11.10-12.10
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
qeawah



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 159
Skąd: Sędziszów

PostWysłany: Sro Paź 09, 2013 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

menor,
spróbuję jeszcze ponegocjowac dostawke jakąś. A jesli sie nie uda oficjalną drogą to może nikt nie zauważy że jest nas więcej o jedną osobę.
Powrót do góry
 
 
Serek



Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 245
Skąd: Chmielowice

PostWysłany: Czw Paź 10, 2013 6:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto to Tatiana 0o Very Happy?
Zawsze mozna jedna panne oddac na noc Grzeskowi Razz

Kaczusz, b.dobry pomysł! Może pod gitarą sie spotkamy (hard rock cafe)?
Powrót do góry
 
 
bartek



Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 281

PostWysłany: Czw Paź 10, 2013 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W bieganie pograć można i w 4 osoby, ale ciężko będzie znaleźć dobre miejsce w centrum
Powrót do góry
 
 
kaczor



Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 321
Skąd: wawa

PostWysłany: Czw Paź 10, 2013 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serek, ok spotkajmy się tam, ale nie wchoźmy do środka Very Happy będę dzwonił jak wyjde z pracy..
i widzę że potrafisz rozwiązywać problemy sypialniane Very Happy
Bartek jedyna sensowna miejscówka na Twoją grę to Wisła, choć i tam będą osoby mundurowe, ktore nie podzielają naszej pasji.. Wink
Powrót do góry
 
 
Serek



Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 245
Skąd: Chmielowice

PostWysłany: Czw Paź 10, 2013 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, nie Smile nie mam zamiaru wchodzic tam na piwo Razz

Grzesiek tez konczy prace po 17, wiec moze w czówrkę pierwsze piwka obalimy. Poza tym chce u niego walizke na chacie zostawić i sie przebrać Razz

W parku obok Grzeska nie mozna pograc w to cos Confused
Powrót do góry
 
 
bartek



Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 281

PostWysłany: Czw Paź 10, 2013 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm ja myślę kaczor, że wisła to niezbyt dobre rozwiązanie, bo tam tych mundurowych to całkiem sporo się kręci. Najlepiej byłoby oddalić sie nieco od ścisłego centrum, wiem że ludzie grają w tych okolicach czasem, ale nie wiem dokładnie gdzie. Park koło Grześka - też jakiś pomysł
Pytanie do kogo dzwonić, albo gdzie iść o tej 18.30-19 jak będę już mógł dołączyć
Powrót do góry
 
 
kaczor



Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 321
Skąd: wawa

PostWysłany: Czw Paź 10, 2013 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę, że prawdopodobieństwo spotkanie mundurowych w czasie gry w centrum prawie wszędzie jest takie samo, bliżej bloków jest większe. Ewentualnie można pojechac na pola mokotowskie hmm..?
bartek, dzwoń do mnie. tel podałem na privie
Powrót do góry
 
 
bartek



Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 281

PostWysłany: Czw Paź 10, 2013 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mogę jechać wszędzie gdzie można zagrać Smile
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Paź 10, 2013 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego 13 pozycja na liście i to jeszcze ze znakami zapytania? Wink

Ponieważ udało mi się załatwić w piątek wcześniejsze wyjście z biura, tak więc mam pewną propozycję. Zważywszy na dosyć dużą rozpiętość czasową przyjeżdżających, zapraszam już w piątek na 17:00 w moje skromne progi. Dzięki dogodnej lokalizacji (ul. Śniadeckich, tuż przy Placu Konstytucji w pobliżu metra Politechnika, 15 minut drogi na piechotę od Centrum) nikt nie powinien mieć większych problemów z dotarciem do celu.
Mieszkanie nie jest za duże, niemniej na jakiś czas powinniśmy się pomieścić.

Biorąc pod uwagę odbywający się wieczorem mecz Polska-Ukraina, proponuję obejrzeć 1 połową, no chyba że będziemy wygrywać co jednak jest bardzo mało prawdopodobne, to wówczas nie ukrywam, że będę nalegać aby wytrwać do końca spotkania (dostosuję się jednak do większości), a następnie wybrać się do wcześniej zaproponowanego fermentu, Pól Mokotowskich, bądź innego miejsca na które się wspólnie zdecydujemy.

Jeżeli jesteście zainteresowani takim rozwiązaniem i nie macie zastrzeżeń to bardzo proszę o informację. W razie gdybym nie odpisywał, kontaktujcie się proszę z Kretesem, któremu przesyłam dokładne namiary.

W pobliżu są Pola Mokotowskie, jednakże już raz miałem nieprzyjemność otrzymać tam mandat za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym, co prawda nie z mojej winy, wszak niespełna 2 łyki redsa bodajże malinowego (gdyby to jeszcze było piwo, a nie soczek) kosztowały ponad 100. Wink
Powrót do góry
 
 
latnera



Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Paź 10, 2013 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie brzmi nieźle Wink
Powrót do góry
 
 
kaczor



Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 321
Skąd: wawa

PostWysłany: Czw Paź 10, 2013 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leo, a nie jedziesz w sobotę w góry? czy nie będziemy Ci przeszkadzać?
Serek ja i tak proponuję się spotkać o 17 pod gitarą, wtedy również będziemy mogli przywitać dziewczyny.. hmm...?
Powrót do góry
 
 
Serek



Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 245
Skąd: Chmielowice

PostWysłany: Czw Paź 10, 2013 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jabko o 15 mnie odibera, to o 17 podjedźmy po Ciebie i na piwo się skoczy Smile
Powrót do góry
 
 
qeawah



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 159
Skąd: Sędziszów

PostWysłany: Czw Paź 10, 2013 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serek
Tatiana to Twoja żona jakbyś nie wiedział ;p
Ponieważ nie wiem jak ma naprawdę na imię, nazwałem ją Tatianą i zdania nie zmienię!!!

A tak bardziej serio.. po rozmowie z Redwine okazało się że możemy być godzinę wcześniej czyli około 19:30 na centralnym.
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Paź 10, 2013 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Bieszczady jadę dopiero w sobotę o 8:00 rano, tak więc dam radę, a wyspać postaram się podczas podróży PolskimBusem. Co prawda nie mogę się spóźnić, niemniej wystarczy jeśli wyjdę z domu niespełna godzinę wcześniej. Wink
Powrót do góry
 
 
kaczor



Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 321
Skąd: wawa

PostWysłany: Sob Paź 12, 2013 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

Dziękuję za spotkanie. miło było poznać nowe twarze, jak i przypomnieć sobie "stare" twarze Very Happy
Dzięki za gościnę jak i przybycie w tak licznym gronie. liczę że weekend wszystkim się podobał jak i żałuję, że nie zostałem dłużej, ale tak to jest jak się przesadzi z piciem. Sad (ale w puszkę trafiałem Laughing )
szkoda jeśli byliście jeszcze w sobotę, że mnie nie było ale najwidoczniej nie byłem Wam potrzebny Razz

Pozdrawiam
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies