Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

sposob na michals2

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mastersx



Dołączył: 17 Sty 2003
Posty: 129

PostWysłany: Nie Cze 22, 2003 10:47 pm    Temat postu: sposob na michals2 Odpowiedz z cytatem

dzis wygralem z michlals2. dzieki niezawodnemu cofnij ruch. przegral przez czas i niestety troche punktow mu zabralem buhahahahahahaha
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Nie Cze 22, 2003 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie masz się czym chwalić bo to jest ORDYNARNE OSZUSTWO I CHAMSTWO.

Ostatnio zmieniony przez michals2 dnia Pon Cze 23, 2003 3:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Pon Cze 23, 2003 7:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pocieszyłeś mnie Masterx, bo faktycznie wchodząc na kropki i widząc rank michalsa az mi sie źle robi i klne na sprawiedliwośc tego świata, ja swój rank wypracowałem w pocie czoła dzieki umiejetnościom, a on siedział i wygrywał z jakimiś leszczami. Do tego uznawał siebie za dobrego gracza, a widać że jest cienki. Więc dzieki masterx za pocieszenie i życze urywania nastepnym pkt panu Michalsowi, chyba że ten nauczy sie grac ze wszystkimi.
Powrót do góry
 
 
mastersx



Dołączył: 17 Sty 2003
Posty: 129

PostWysłany: Pon Cze 23, 2003 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki Radji. Staram sie jak mogfe zeby mu jak najbardziej uprzykszyc zycie, bo on mnie denerwuje. I jeszcze powiedzial mi cos takiego: Ja jestem osoba na kropkach a ty nikim. HAHAHA.
Powrót do góry
 
 
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Pon Cze 23, 2003 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mu dam nikim.Kurde jak tam wejde to go rozniose.
Tylko powiedz mi masters jak z nim grales, do przewagi 15 czy BO ?
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pon Cze 23, 2003 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo był pod innym nickiem jako 1200 z czymś.
Powrót do góry
 
 
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Pon Cze 23, 2003 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i co z tego.Jesli ktos jest pod innym nickiem to juz nie potrafisz wygrac co?
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pon Cze 23, 2003 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty nie rozumiesz o co mi chodzi. Chodzi mi o to że napisałem że jest nikim na kropkach bo nie wiedziałem że to on.
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Pon Cze 23, 2003 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michals, nie wiem czemu Ty sie burzysz w ogóle, sam grasz nie fair, a masz o to pretensje do innych.
Skoro Ty grasz na wywalenie się stołu, to inni mogą grać na upływ czasu, jedno i drugie nie ma nic wspólnego z grą, ale to Ty pierwszy zniżyłeś się do takiego poziomu. Więc nie miej pretensji do innych, że grywają twoimi sposobami.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pon Cze 23, 2003 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie jest mój sposób bo ja nigdy czegoś takiego nie robiłem. Ja gram zgodnie z zasadami gry. Ja nie wywalam stołu tylko samo wywala. A czym innym jest takie ordynarne oszustwo gdzie się uniemożliwia przeciwnikowi zrobienie ruchu i wygrywa przez czas. To jest złamanie zasad gry.
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Pon Cze 23, 2003 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cięzko uznać Michals że grasz fair, wykorzystujesz luki w systemie i dzieki nim uzbierałes taki ranking, oni tez wykorzystua luki w systemie i dzieki temu cie ogrywają. Więc nie wiem czemu uznajesz ich za graczy nie fair.
A tak na marginesie twoja taktyka praktycznie nie daje wygrac przeciwnikowi, czy to jest sprawiedliwe?
Wieże tez że jeśli grał byś tak jak wszyscy, Mastersx nie zabrał by ci tych pkt. zauwaz że nikt cie nie lubi, więc cos musi w tym być.
Powrót do góry
 
 
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Pon Cze 23, 2003 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No walsnie Radji ma racje.To ty przez swoja gre spowodowales ze wszyscy marza o tym zeby ci ten twoj smieszny rank jak najbardziej popsuc.TOOOOOO JEEEESSSSST TWOOOOOJAAAAAA WINAAAAAA Exclamation Exclamation
Powrót do góry
 
 
mastersx



Dołączył: 17 Sty 2003
Posty: 129

PostWysłany: Pon Cze 23, 2003 10:40 pm    Temat postu: to juz 2 raz Odpowiedz z cytatem

on masz juz rank 1858 buhahahahahahahahaha
niezly jestem takiego mistrza w 3min ogralem hahahaha
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Wto Cze 24, 2003 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mihalssss qrw... jaka ty jesteś ciota !!WRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR.... Exclamation Exclamation
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Wto Lip 08, 2003 12:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HA HA HA no i skończyło się załatwianie mnie cofaniem bo odkryłem sposób na cofaczy. Właśnie próbował dwa razy załatwić mnie cofaniem i mu się nie udało HA HA HA HA.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies