Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pożegnianie
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Sro Cze 04, 2003 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wchodze dosyc czesto, ale jesli widze ze nikogo nie ma to ide.Jedynie nieraz michalsa uda mi sie spotkac.Kaisuj ma racje trzeba by bylo jakos sie umowic
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro Cze 04, 2003 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlasnie sobie siedze na kropkach i nawet jest Michals, ale przeciez z nim grac nie bede!!!! Jezu, on ma juz 1905 pkt. Jak tak dalej pojdzie to Reda przegoni. Nawet mnie zapraszal, ale mu tylko nabluzgalem. Nic, moze sie pojawi ktos inny. Nie wazne kto, byle nie on...
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro Cze 04, 2003 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za palant z tego Michalsa. Wlaczylem sobie blokade zaproszen a on mi napisal, cytuje:" ej nacisnij myszka na stol bo tam cos sie psuje".
A tak poza tym to chcialem dodac, ze zawsze grywam pod flaga Mikronezji. Dla niewtajemniczonych wyjasniam, ze taka blekitna z czterema bialymi gwiazdkami. Bo po numerze to sie trudno polapac kto jest kto. I zamierzam zawsze wystepowac w tych barwach.
Powrót do góry
 
 
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Sro Cze 04, 2003 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie no ludzie nie robcie mi tego.Znow wchodze a tam znow michals mnie do stolu zaprasza i znow che grac rank tylko na BO, ana przwage 15 towa.Prosze pomozcie mi Very Happy
Powrót do góry
 
 
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Sro Cze 04, 2003 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Buhahaha ludzie no ja nie wyrobie poprostu nie wyrobie hahaha.
Ten koles przed chwila zapytal sie czy boje sie z nim zagrac Mad buhaha, prosze zrobcie cos
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Sro Cze 04, 2003 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedz mu magiczne słowo:.............SPIERDALAJ Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Cze 05, 2003 12:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecej toleracji panowie. Moze chlopak mial trudne dziecinstwo.(mama lody gotuje Very Happy ) Okazcie mu odrobine wspolczucia. "Zachowuj sie wlasciwie, a nie dotknie Cie przykrosc" Michals nie ma kregoslupa moralnego, zostawcie go w spokoju. Jest juz troszke pozno, moze dlatego zaczynam bredzic, ale nalezy okazywac szacunek kazdej istocie ludzkiej niezaleznie od charakteru. Dlaczego??? Bo moze to sie przytrafic kazdemu z nas.

Dobra klade sie spac, jutro mam, to znaczy dzisiaj o 8:00 rano egzamin z prawa jazdy, wiec najwyzsza pora na dobranocke...
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Cze 05, 2003 6:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chce tylko zeby Michals zechcial choc raz zagrac jak czlowiek, a reszta mnie wali i moze sobie gadac co chce.
Podziekowania dla Webmastera za pomoc w umieszczeniu w emblemacie flagi mikronezji:-)
Powrót do góry
 
 
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Czw Cze 05, 2003 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra tam wali to, ale powiedzcie kiedy do chuja(przepraszam ponioslo mnie Very Happy )spotkam kogos normalnego.Ostatnio gralem tylko z Bestem, to ma byc koniec?
Powrót do góry
 
 
Hitman



Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 145
Skąd: Retired Dotman

PostWysłany: Czw Cze 05, 2003 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hahaahahahaha nie moge ale to zabrzmiało Smile "Kiedy znajdo kogoś normalnego? ostatnio grałem z bestem" buahahahahha no nie wierze Smile
Gratz dzarol Smile
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Czw Cze 05, 2003 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W co nie wierzysz, że jestem normalny??? Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Czw Cze 05, 2003 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leoś zaproś michalsa na impre Wink Wink Wink to inaczej z nim pogadamy Laughing
Powrót do góry
 
 
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Czw Cze 05, 2003 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzilo mi o to ze jak jestem na kropkach to jest tam tylko michals, a mi sie nie chce z nim grac i wolal bym zagrac z kims innym(normalnym), a jak narazie to gralem tylko z Bestem.


czy teraz zrozumiales hitman? Very Happy
zeczywiscie troche to wczesniej zle napisalem,przyznaje sie bez bicia Very Happy Very Happy Very Happy


Ostatnio zmieniony przez dzarol dnia Czw Cze 05, 2003 9:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Cze 05, 2003 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TheBest wiem, ze potrzebujesz towarzysza do wspolnej rozmowy Laughing , ale niestety musze odmowic. Miales zorganizowac cala ekipe, a ja tu widze, ze wszyscy sa w rozsypce. Jeden nie moze, drugi nie ma pieniedzy, trzeciemu nie wolno, czwatry ma za daleko. Same problemy...
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Cze 06, 2003 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dzis gralem ze Szwagrem, a potem sie pojawil jakis Rysiu, ale to zdecydowanie nie byl zastepca komendanta... Michalsa dzis nie widzialem i nie placze z tego powodu, choc czekam juz dwie godziny na cronixie, az ktos (normalny) sie pojawi.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3  Następna
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies