Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

LIGA SEZON 12
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaczor



Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 321
Skąd: wawa

PostWysłany: Pon Maj 11, 2015 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michał_Michał napisał:

Kaczus Baobab ma swój rozum i chyba wie co robić, jeśli stwierdzi, że nie da rady rozegrać wszystkich meczy to mam nadzieje, ze zgłosi się do mnie tak jak Grzesiek i będzie po sprawie. Niby zostało mało meczy do rozegrania, ale od dłuższego czasu nic się nie dzieje więc nie był bym pewien, że 23 dni wystarczą Wam do zakończenia ligi.

Podsumowując: Uważam, że skoro liga jest raz do roku, a w tej edycji rządzi się trochę innymi prawami to można grać trochę dłużej niż zwykle i dać okazję do rozegrania wszystkich meczy dla czystej przyjemności. Jak uważacie inaczej,a Senny nie zorganizuje w przyszłym roku ligi, to będziecie mogli się wykazać. Ja odpadam z organizacji, bo jeśli przedkładacie punkty nad przyjemnością gry to mnie to nie bawi...


Michał oczywiście masz racje, zauważ proszę, że zawsze przy lidze w pewnym momencie jest przestój. Tutaj jest potrzeba "twardego słowa", niestety tylko nieliczni mają siłę przebicia, a jak widać Tobie się udało bo np.: bao się rozkręca.
To jasne że większość z nas nie chce walkowerów, ale przedłużanie ligi również w jakimś stopniu "psuje" zabawę.

Dlatego apeluję do wszystkich --> grajmy!
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Cze 05, 2015 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baobab jak tam stoisz z czasem? Kiedy możesz grać?

A tak w ogóle, trochę ta liga się rozesrała nam. Kończyć mości panowie bo już za długo to trwa Very Happy
Powrót do góry
 
 
kaczor



Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 321
Skąd: wawa

PostWysłany: Wto Cze 16, 2015 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ant - ja
http://eidokropki.reaktywni.pl/index.phtml#url:zagram272176
tu czas się skończył, żeby nie było iż mamy do gry olewczy stosunek, to:
http://eidokropki.reaktywni.pl/index.phtml#url:zagram272177
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Sro Cze 17, 2015 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli wystarczy rozegrac polowe gier by nie zostać wykluczonym to trochę krzywdzi się graczy którzy grali z baobabem i przegrali, kosztem tych którzy nie zagrali i wygrali walkowerem.
Powrót do góry
 
 
bartek



Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 281

PostWysłany: Sro Cze 17, 2015 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi się tak wydaje, chyba że te nierozegrane mecze zapisze się jako obustronne walkowery.
Powrót do góry
 
 
kaczor



Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 321
Skąd: wawa

PostWysłany: Sro Cze 17, 2015 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To również jest nie sprawiedliwe. Zróbmy tak jak to było w poprzednich ligach...
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Cze 20, 2015 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim skromnym zdaniem albo ktoś rozgrywa wszystko albo jego gry muszą zostać anulowane.
Powrót do góry
 
 
Michał_Michał



Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 275
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Nie Cze 21, 2015 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można zrobić tak jak pisze Kubusio, wtedy na dzień dzisiejszy tylko dwie osoby ukończą ligę, albo, żeby uniknąć takiego finału ligi, mecze nierozegrane uznać za obustronne walkowery, bez żadnego punktu. Czasu było od zajebania i ciut ciut więc spokojnie można było ogarnąć wszystkie mecze.
Powrót do góry
 
 
kaczor



Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 321
Skąd: wawa

PostWysłany: Nie Cze 21, 2015 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i znów ten sam problem. Confused
Zgadzam się z Sennym i zgadzam się z kubusiem, tylko doprecyzowując: Ci gracze którzy zawalili powinni mieć anulowane gry.
Zróbmy tak jak to było wcześniej.

Michał, ja jestem ostatnio b. wrażliwy o swój los i nie zgadzam się z Twoim stwierdzeniem, że mam dostać walkowera z graczem który nie do końca reaguje na moje pytania / propozycje zagrania meczu ligowego.

niestety nie zawsze przeskoczy się problemy i zawsze będzie niedosyt z walkowerów, zwłaszcza ze strony organizatora.
Powrót do góry
 
 
baobab



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 344

PostWysłany: Wto Cze 23, 2015 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo możliwe, że nie rozegram 19 czy 20 gier (nie pamiętam już, czy kiedyś można było mieć 2 czy 3 walkowery), ale też byłoby niesprawiedliwe, gdybym został - wg starych zasad - wykluczony, a moje gry anulowane. Michał obiecał, że wystarczy zagrac połowę gier - a tyle już mam Wink
Nie żebym nie zamierzał grać dalej, ale czasu już mało i różnie może być.

Kaczuś: jak ktoś nie reaguje na Twoje propozycje, to chyba nie dostaniesz walkowera.

Ostatnie gry:
Meardin-baobab
baobab-Meardin
Powrót do góry
 
 
Michał_Michał



Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 275
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Cze 29, 2015 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko, coś wykombinować, żeby wilk był syty i owca cała, dlatego mam kilka propozycji i uwag:

baobab, napisał w innym temacie:
Cytat:
...przy założeniu, że można rozgrywać mecze po terminie w przypadku ich umówienia (kiedyś tak było)

Dostosowując się do tego co było kiedyś, mogę się na to zgodzić pod warunkiem, że wszyscy zainteresowani podadzą terminy gier do 23:59:59 - 30 dnia czerwca w odpowiednim temacie, a mecze te zostaną rozegrane najpóźniej do 12 lipca. Więc uruchamiać wszelkie ścieżki kontaktu i umawiać się.

Najbardziej chodzi mi o niżej wypisane partyjki, bo widzę jakiś ruch i chęć rozegrania tych spotkań:
ant23 -baobab
kubusio - baobab
pawel_ - baobab
baobab - kubusio
baobab -wolan
wolan - baobab

W przypadku nierozegrania w/w gier, każdy mecz zostanie rozpatrzony indywidualnie w kwestii komu przyznać walkowera.

Pozostaje jeszcze sprawa dwóch panów: Mroczny_Ser i Prezesunio, z racji tego, że nie ma od nich żadnego odzewu wszystkie mecze, które zostały przez nich nierozegrane, przegrywają przez walkower. I tu moja propozycja, żeby walkower nagrodzony był tylko dwoma punktami, żeby nie krzywdzić osób, które z nimi przegrały, kosztem tych, którzy z nimi nie grali, a zgarnęli całą pulę i dobrze by było zachować tą zasadę przy rozpatrywaniu innych nierozegranych spotkań.
Powrót do góry
 
 
baobab



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 344

PostWysłany: Pon Cze 29, 2015 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzisiejsza gra: baobab-wolan
remis Smile

Rewanż zaplanowany na sobotę 4 lipca ok. 22:00.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw był czas na rozegranie do 31 maja (to już było za dużo), potem przedłużono do 30 czerwca, a teraz już jest przedłużony do 12 lipca. A i tak część graczy nie rozegra swoich gier. Dla mnie ta liga nie ma sensu przy takim podejściu graczy. Ja już się chyba nie zapiszę więcej do ligi.
Powrót do góry
 
 
kaczor



Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 321
Skąd: wawa

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak czasu było ciut. mimo to i tak się zapisze na kolejną ligę bo gdyby nie Michał (nie mylić z poszukiwaczem) to praktycznie nie rozegrał bym tyle partii a mój czas nie był stracony, wręcz przeciwnie Very Happy
myślę, że nie ma co kombinować z punktami nie gramy o złote kalesony..
Powrót do góry
 
 
Michał_Michał



Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 275
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozwoliłem sobie przed czasem podsumować ligę, po za wcześniej umówionym meczem Wolana z Baobabem.

Gratuluję wygranej Kubusia!

Podziękowania dla wszystkich bardziej i mniej aktywnych za uczestnictwo w lidze. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie nas więcej co pozwoli na rozegranie kolejnego sezonu w tradycyjnej formie oraz, że mimo troszkę innych zasad, nie namieszałem Wam zbytnio w głowach i miło będziecie wspominali ten sezon Wink

Dzięki raz jeszcze i do zgrania w następny sezonie.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3  Następna
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies