Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witam ponownie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hitman



Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 145
Skąd: Retired Dotman

PostWysłany: Pon Maj 12, 2003 7:41 pm    Temat postu: Witam ponownie Odpowiedz z cytatem

dzisiaj pomyślałem sobie "sprawdze co dzieje się na forum kropeczek" wchodze, patrze a Tu Radji napisał jakis essej.... Po przeczytaniu dotychczasowych fragmentów coś mnie tkneło...... I tak oto jestem Very Happy Powróciłem do zycia kropkowego... Co prawda moje umiejętności spadły, ale samooocena wzrosła i nie bede Wam truł dupy jaki to ja słaby jestem Razz

Witam STARĄ GWARDIĘ oraz MŁODZIKÓW i of corZ NOWĄ GWARDIĘ, której jeszcze nie poznałem, ale juz wkrótce Smile



Czemu tu nikt ssygnaturki nie ma? Smile Jestem jako jedyny, jak ktos chce jakąś zamontowac to do mnie na gg.....

Jeszcze raz Witam moje miśki Smile
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Maj 13, 2003 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qrcze, Hitman, jak sie patrze na Twoje bajeranckie podpisy, to sobie mysle, ze jestes stworzony do pracy w reklamie czy czyms pokrewnym. Mnie co prawda to by i najlepsza reklama nie pomogla, ale jakby co to wiem do kogo walic:)))
Fakt, Radji dal czadu ta kropkowa epopeja. Mam nadzieje, ze jednak dobra strona mocy wygra, a swiat kropek odrodzi sie z popiolow i bedzie przezywal druga mlodosc. Prawde mowiac to od kiedy gram w GO, zastanawialem sie czy kropki sa az tak bardzo podworkowa gra, ze nie zadnej organizacji, zadnych oficjalnych turnieji itp. Wiem, nie ma tak wieloletnie tradycji jak GO czy szachy, ale ma wielu zwolennikow, ktorzy niestety sa odosobneini w swoim hobby. Ehhh. Nie bede moze filozofowac.
Moze jak beda kropki na kurniku, to sie zrobi jakis konkursik. Z checia bym powalczyl...

kaisuj_the_leszcz
Powrót do góry
 
 
Hitman



Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 145
Skąd: Retired Dotman

PostWysłany: Wto Maj 13, 2003 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NO niestety nie jestem do tego stworzony w Photoshopie dopiero sie ucze robić, a ta sygnaturke niestety nie ja robiłem Smile

[edit] ja tylko robiłem te napisy na czarnym tle o jakże intelinegtnej treści "NO FOKIN' WAY AND NOFOKIN' COMMMENTS" Very HappyD [/edit]
Powrót do góry
 
 
kibic777
kropki.legion.pl


Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 119

PostWysłany: Wto Maj 13, 2003 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hitman popracowalbys troche nad optymalizacja tych obrazkow Smile gdybys zamienil to na jpega zamiast 24 kb banerek zajmowalby 10kb Smile
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Sro Maj 14, 2003 12:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KAISUJ, CHCIAŁBYM ZAUWAŻYĆ, ŻE BYŁ JEDEN OFICJALNY TURNIEJ KROPEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Powrót do góry
 
 
Aros



Dołączył: 05 Cze 2002
Posty: 31
Skąd: Zamość

PostWysłany: Sro Maj 14, 2003 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HEHEH ja tam nie widze nic specjalnego Very Happy
Lamersie kopie :d pare literek i tyle Very Happy
Powrót do góry
 
 
Hitman



Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 145
Skąd: Retired Dotman

PostWysłany: Sob Maj 17, 2003 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

#Aros A idź ty pauo Smile
#Kibic Na gifie są wyraźniejsze linie Smile
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies