Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Niegrzeczny michals
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Podejrzani o oszustwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lut 22, 2010 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czytalem posta michalsa 3 razy i za 3 razem malo z fotela nie spadlem Smile
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Pon Lut 22, 2010 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pyskówki? A co Ty pokazujesz? Zdania wyrwane z kontekstu? Daruj sobie takie coś... I jeszcze mi grozisz? Gratuluję... kultura na najwyższym poziomie. I to niby ja nie umiem dyskutować.
Każda wypowiedź jest tak kwitowana? Czekam na przykłady.
Bronisz michalsa pisząc, że on nie nabija i że jesteś "za jednoznacznym zakazem nabijania niezależnie od okoliczności" - a on post dalej sam przyznaje, że to robi i robić będzie. Jeśli ogarnia Cię niemoc i nie masz argumentów, to serio - albo nic nie pisz albo więcej razy się zastanów, bo pisanie czegoś takiego:
kubusio napisał:
to sieknę ci w tę niewyparzoną gębę przy najbliższej okazji

jest słabe....

Cytat:
MOŻESZ TERAZ PŁAWIĆ SIĘ W POCZUCIU WYŻSZOŚCI INTELEKTUALNEJ NAD MOJĄ OSOBĄ! BRAVO!

Innym razem może.

Oczywiście większość widzi jak sytuacja wyglądała. Przyczepiłeś się do mnie - spoko wezmę to na klatę Razz Może pogrozisz innym forumowiczom? Powtórzę za "klasykiem" - lepiej zastanów się co piszesz. Na przeprosiny bym nie liczył...

Jak michals nazwał Paulinę? Śmieciem? Kogoś takiego zamierzasz bronić? Beznadzieja... Jeszcze napisz, że może miał rację ;/


Ostatnio zmieniony przez twister dnia Pon Lut 22, 2010 8:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lut 22, 2010 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekalem az sie zacznie ;]
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pon Lut 22, 2010 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pozdro kubusio.kiedy na piwo?
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lut 22, 2010 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tylko tak. Słowa mam zwyczaj dotrzymywać.
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Pon Lut 22, 2010 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No szkoda, że teraz nie masz się ochoty tak rozpisać jak wcześniej... Ale racja, może nie warto.
kubusio napisał:
Słowa mam zwyczaj dotrzymywać.

Aż się boję, czego to może dotyczyć...
Powrót do góry
 
 
konweg



Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 39

PostWysłany: Pon Lut 22, 2010 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale dziewczyny spokojnie nie ma o co się kłócić. To tylko nasz "kochany" michals.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Wto Lut 23, 2010 3:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

twister napisał:

Bronisz michalsa pisząc, że on nie nabija i że jesteś "za jednoznacznym zakazem nabijania niezależnie od okoliczności" - a on post dalej sam przyznaje, że to robi i robić będzie.


Twister, przydałoby ci się więcej logiki w myśleniu.
Powrót do góry
 
 
fc barcelona



Dołączył: 30 Wrz 2009
Posty: 23

PostWysłany: Wto Lut 23, 2010 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za to z toba michals to widze coraz gorzej... Dziwny z ciebie gosc od dawna , ale to co wyprawiasz ostatnimi czasy to jakas psychoza. Odstawiales jakies leki? A moze lekarz przypisal mocniejsze? Rozumiem ze strata ukochanych pkt bardzo cie boli, ale az tak zeby swirowac? Piszesz ze twisterowi by sie przydalo wiecej logiki , to popatrz na siebie... Twoja inteligencje trzeba by pomnozyc razy nie wiem ile zebys mu dorownal i liczba ta systematycznie rosnie bo z dnia na dzien sie uwsteczniasz. Tak pozatym to nie musisz spedzac calych wieczorow i nocy na grze z aniolem proszac o bana, wystarczy napisac tam gdzie trzeba, mysle ze cie wysluchaja. Ewentualnie mozesz najnormalniej w swiecie zaprzestac gry. Zawsze to wiecej czasu wolnego dla ciebie i twojego nowego przyjaciela, ktorym sie pochwaliles...
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Wto Lut 23, 2010 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michals, patrz tu:
kubusio napisał:
Dlatego jestem za jednoznacznym zakazem nabijania niezależnie od okoliczności.

i tu:
michals napisał:
teraz bębę nabijał tylko grając z inną osobą, tak jak to zawsze robiłem

i tu moje:
twister napisał:
Bronisz michalsa pisząc, że on nie nabija i że jesteś "za jednoznacznym zakazem nabijania niezależnie od okoliczności" - a on post dalej sam przyznaje, że to robi i robić będzie.

Teraz mi wyjaśnij gdzie zrobiłem błąd. Ewentualnie wynajmij kogoś, kto to zrobi. Czekam.
Barca... grabisz sobie ;)choć fajnie, że jesteś konsekwentny i trzymasz się swojego zdania.
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Wto Lut 23, 2010 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma to tamto,twister wygrał ten spór.jea
a wy co przeciwko niemu gadacie jestescie żałosni poprostu i jestescie złem.jea
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sro Lut 24, 2010 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twister, przecież kubusio wyraźnie pisze linijkę niżej że za nabijanie rozumie granie z samym sobą. Natomiast ja mówię o nabijaniu ale w innym sensie, przez granie z innymi osobami. Przecież to jest tak oczywiste że aż się w głowie nie mieści że ktoś kto gra w kropki na poziomie pomarańczowego nie widzi tego.
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lut 24, 2010 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

senny_mojrzesz napisał:
nie ma to tamto,twister wygrał ten spór.jea
a wy co przeciwko niemu gadacie jestescie żałosni poprostu i jestescie złem.jea


Racja. Kajam się zatem i mam nadzieję, że mądrzejsi ode mnie zrozumieją, że jestem po prostu rozwrzeszczanym szczeniakiem, który produkuje się, bo mama wykupiła mu neostradę.. Liczę na przebaczenie mojej głupoty i odpuszczenie mi moich win.


Ostatnio zmieniony przez kubusio dnia Sro Lut 24, 2010 12:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sro Lut 24, 2010 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barcelona, na twoje inwektywy nie będę odpowiadał bo są za denne.
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Sro Lut 24, 2010 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteście beznadziejni. Co do michalsa nie będę się wypowiadał. A Ty Kubusio poczytaj sobie co napisałeś wcześniej, zastanów się kto kogo obrażał w bezpośredni sposób i kto zachowywał się jak szczeniak. Nikt Cię nie poparł, więc musiałeś się wyładować, no trudno. Z prostej rozmowy, która powinna zmieścić się na jednej stronie, wyszła absolutnie bezowocna i głupia kłótnia. Takie rzeczy tylko na kropkach...
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Podejrzani o oszustwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Strona 8 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies