Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zmiany, propozycje
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Zasady i nauka gry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Prezes



Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 76

PostWysłany: Sob Lis 07, 2009 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba propozycja Serka jest najlepsza. Pójść śladami Grześka i ze stołów, na których rozgrywane są mecze turniejowe i ligowe, należy po prostu wypraszać gości, jeśli podejrzewacie, że oszustwa polegające na podglądaniu propozycji obserwatorów mają miejsce.
Powrót do góry
 
 
baobab



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 344

PostWysłany: Sob Lis 07, 2009 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W żadnym wypadku nie idźcie śladami Grześka!

Nie podejrzewam, żeby takie oszustwa miały miejsce. Są teoretycznie możliwe, ale nie należy zaraz zakładać, że w lidze czy turnieju grają oszuści.
Osobiście wolałbym być oszukany w ten sposób przez przeciwnika niż wyprosić jakiegoś niewinnego gościa...
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sob Lis 07, 2009 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba lepiej skupić się na grze niż czaić się na gościu na podpowiedź, która wcale nie musi być dobra. Wątpie by ktokolwiek praktykował coś takiego. Napewno nie w lidze pierwszej.
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cztery razy dzisiaj tłumaczyłem nowych graczom jak się zamyka, bo nie ma jakiegokolwiek skrótu do zasad po wejściu. Stawiają kropkę, liczą na automat a tu "chujnia" (tak jeden skomentował). Dopiero po chwili jak się im powie to "aaaaa..." Jeszcze inny myślał, że aby zamknąć to każde pole w stopie musi być zakropkowane... Spotkałem się też kiedyś, że jakiś koleś grał w szkole w taki sposób, że stawiali kropka do kropki (a la michals) - tzn. nie można było przerwać linii (beznadziejne to^^)
Wiem, że na forum jest widoczny link do zasad, ale mało kto tutaj zwraca chyba na to uwagę. Czy to naprawdę taki kłopot machnąć coś podobnego widocznego po zalogowaniu się na szkraba? Byłoby to znaczne ułatwienie dla nowicjuszy... Da się zrobić?
Powrót do góry
 
 
Cement



Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 23
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję coś w stylu "Witaj, baw się dobrze! Zasady gry: link. Post scriptum: nie graj z michalsem, to nabijacz!"
Powrót do góry
 
 
baobab



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 344

PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

twister napisał:
Wiem, że na forum jest widoczny link do zasad, ale mało kto tutaj zwraca chyba na to uwagę. Czy to naprawdę taki kłopot machnąć coś podobnego widocznego po zalogowaniu się na szkraba? Byłoby to znaczne ułatwienie dla nowicjuszy... Da się zrobić?

Ale to już było zgłoszone i czeka, coś taki niecierpliwy? Wink Jak się dwa razy napisze o tym samym, to niekoniecznie zmiana pojawi się 2x szybciej Wink

A jeśli chodzi o zasady, to link jest też od razu na szkrabie: http://www.szkrab.net.pl/szkrab/index.php?site=game&game=kropki:
,,Kropki to gra typu "Kartka i ołówek" dla dwóch graczy. Szczątkowe zasady i obsługa gry tutaj''

Wszystko jest, wystarczy przeczytać. A jak dla kogoś brak automatu to zaraz ,,chujnia'', to obawiam się, że i wprowadzenie linku w widocznym miejscu nie pomoże...
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Pią Lis 20, 2009 1:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Chujnią" był brak zamknięcia automatycznego + to że nie wiedzieli sami jak go w ogóle zrobić. Rzadko się zdarza, żeby kropkowy laik rozumiał różnice jakie może mieć automat albo jego brak na przebieg partii.
Niestety jestem niecierpliwy, jednak wiem że pospieszanie twórcy i szefa kropek może być niebezpieczne Razz Lubię jednak wiedzieć, że ktoś chociaż ma zamiar działać a nie olewa sprawy. Wiemy jacy najczęściej są admini Razz Więcej nie piszę choć mnie kusi, ale boję się bana Razz

Popieram propozycje Cementa Very Happy chociaż "przycisk" byłby lepszy. Już więcej nie będę wracał do tematu.
Powrót do góry
 
 
Grzesiek2f



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 326

PostWysłany: Pią Lis 20, 2009 2:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cement napisał:
Proponuję coś w stylu "Witaj, baw się dobrze! Zasady gry: link. Post scriptum: nie graj z michalsem, to nabijacz!"


mysle ze jak ktos nowy sie zaloguje na szkraba, to zanim ogarnie co i jak to juz dostanie zaproszenie od michalsa,wiec to tez moze niewiele dac xD
Powrót do góry
 
 
Ricardo



Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 230
Skąd: Andrespol(łóDź)

PostWysłany: Sob Lis 21, 2009 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że nie było mowy o czymś takim, żeby na strone główną kropek także dać bardzo widoczny link do tego forum. Może jakby ludzie wchodzili, zobaczyli, że są rozgrywki ligowe, turniej i panuje w miare miła atmosfera Very Happy to by chętniej powracali do kropek albo bardziej się zainteresowali.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Zasady i nauka gry Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies