Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bilans gier
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
baobab



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 344

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 12:06 pm    Temat postu: Bilans gier Odpowiedz z cytatem

W tym wątku można wpisywać bilans gier pomiędzy graczami.
Np.
michals - menor 4:4
Założyłem go po to, by nie zaśmiecać bardziej wątku o skomentowanych grach: http://www.kropki.legion.pl/viewtopic.php?p=4672
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale po co to? Ten kogo interesują jakieś bilanse znajdzie pełne statystyki na szkrabie. A w tamtym temacie najlepiej usunąć wszystkie zbędne posty - popieram prośbę menora.
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ten temat nie jest po to zeby informowac tylko sie chwalic Smile Czyli jak ktos napisze na michalsa cos niemilego to michals w odwecie tutaj da bilans gier z to osoba Smile

Np ja sie pochwale zeby zdemotywowac Latnere przed turniejem ze na 14 gier wygralem 9 Very Happy
Powrót do góry
 
 
Prezes



Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 76

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mój bilans gier z radjim to 6 wygranych i 36 przegranych Smile
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja z Kubusiem mam 4 zwyciestwa i 7 porazek:) Jestem tylko 2 razy slabszy od niego Cool
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W związku z twierdzeniami jakobym nie zasługiwał na pomarańczowy chciałbym zauważyć, że z prawie wszystkimi fioletami mam znacznie więcej wygranych niż przegranych.
Powrót do góry
 
 
Ricardo



Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 230
Skąd: Andrespol(łóDź)

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja też skorzystam:D od tych graczy jestem 5 razy słabszy a jednak wygrywałem przynajmniej raz Very Happy -> kubusio, twister, yazon, menor, michals, ant i jeszcze kilku Very Happy trzeba by kiedy na bao zapolować i leoklesa ^^
Powrót do góry
 
 
Serek



Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 245
Skąd: Chmielowice

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam pro bilansy:
Z Leosiem: 6 wygranych i 103 porażki
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bilans michalsa z bestem to 5 porażek. Ja jeszcze dawno dawno temu grając pod nickiem dareq wygrałem z bestem i to była nasza jedyna partia. Jaki z tego wniosek? Jestem od ciebie lepszy michalś Razz
Bilans tyczy się też tego co było wiele lat temu i wcale nie musi mieć realnego odzwierciedlenia w teraźniejszości. W końcu Polska była kiedyś 3 na mundialu...
Powrót do góry
 
 
Cement



Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 23
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michals2 napisał:
W związku z twierdzeniami jakobym nie zasługiwał na pomarańczowy chciałbym zauważyć, że z prawie wszystkimi fioletami mam znacznie więcej wygranych niż przegranych.



To tylko dowodzi, że zasługujesz na fioleta - a nie na pomarańcz.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I również wskazuje że zasługuje na pomarańczowy.
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michals2 napisał:
W związku z twierdzeniami jakobym nie zasługiwał na pomarańczowy chciałbym zauważyć, że z prawie wszystkimi fioletami mam znacznie więcej wygranych niż przegranych.


Ale przecież z fioletami masz ledwo 56% wygranych partii, więc gdzie to znacznie więcej?
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

twister, 56% wygranych mam biorąc pod uwagę wszystkie gry z fioletami od początku szkraba. Czyli również z graczami którzy teraz mają pomarańczowy albo czerwony. Natomiast ja miałem na myśli aktualne fiolety. A od czasu dojścia pierwszy raz do pomarańczowego mam prawie 70% wygranych w grach z fioletami.
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

55% wygranych czyli jestes sredniakiem jak na fioleta. Z tym ze z fioletami powyzej 1650 masz juz tylko 40% zwyciestw co oznacza ze zaslugujesz na ranking mniej wiecej 1600. Z pomaranczowymi twoj procent wygranych to juz tylko 25% a wiec bida...
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od kiedy jestes pomaranczowy masz tylko 46 gier z fioletami >1650 a wygranych tylko 21... Co prawda bilans to az 45% ale jednoczesnie to tylko 5% ze wszystkich twoich gier... oczywiscie od kiedy jestes pomaranczem:) Badzmy szczerzy michals rok temu nie trzeba bylo byc wirtuozem kropek zeby ugrac fioleta. Co innego ci mocniejsi fioletowi.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies