Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

liga1 (sezon1)
Idź do strony Poprzedna  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Pią Mar 16, 2007 3:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to mowia... Klamka zapadla... Teraz moj podpis jest wreszcie aktualny. Za pozostale trzy mecze, prosze przyznac walkowery przeciwnikom. To tyle, milo bylo znow Was spotkac tym razem na Szkrabie, ale zawsze przychodzi ten moment kiedy trzeba powiedziec sobie dosc. Dzis przyszedl czas na mnie. Mam nadzieje ze ZawodowyNabijacz nie bedzie was mocno klul po oczach Wink
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Mar 16, 2007 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tak się umawialiśmy TheBest78. Miałeś dać się ograć w pojedynku rewanżowym, a nie odrazu wycofywać z ligi Wink A tak na poważnie, to nie rezygnuj w tej chwili. Do końca ligi pozostały jedynie 3 rozgrywki. Jeśli nie możesz teraz grać to przesuniemy nasz pojedynek na później. Mogę poczekać z rewanżem, który jak najbardziej mi się należy, chociażby dlatego, że mnie ograłeś - to raz, a dwa - "to wizyta w chmurach". Już nawet nie wspominam, że jeśli sie wycofasz, a Kubusio ogra Radiego, to wówczas nikt nie stanie na mej drodze do wygranej w lidze.((a jednak nie miałem racji... otóż dowiedziałem się, że przewaga małych puntków nie będzie brana pod uwagę, a szkoda... Tak namiętnie je gromadziłem Wink Myślałem, że się przydadzą, ale niestety sie myliłem. Zatem niewykuczone, że dogywka zadecyduje o tym kto wygra ligę.)) Mam nadzieję, że do tego nie dopuścisz, bo tak się składa, iż obiecałem Julce, że jeśli wygram ligę to wtedy kończę z kropkami. (Przynajmniej na jakiś czas)

Ostatnio zmieniony przez leokles dnia Nie Mar 18, 2007 8:08 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pią Mar 16, 2007 8:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co wam z tymi rezygnacjami.grajcie tylko ligowe.proste to nie duzo,najwyzej dasie mus mniejszych plansz zeby mecze nie trwaly az tak dlugo
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Pią Mar 16, 2007 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

leo - ja sie chcialem zapisac do ligi zeby Cie ograc, ale organizator mi nie pozwolil Razz
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Mar 16, 2007 11:27 am    Temat postu: Drobne sugestie Odpowiedz z cytatem

Polkolordek myślę, że porozmawiam z organizatorami ligi Cool , aby wprowadzili pewne zmiany w regulaminie. Dobrze byłoby aby tak dobrzy i utalentowani gracze jak Ty, którzy nie grali, bądź zrezygnowali z ligi mieli możliwość rozpoczęcia nowego sezonu z pierwszej ligi, bądź też tej do której dorównują poziomem. Oczywiście obowiązkowym byłoby wygranie pojedynków z 3 ostatnimi graczami z danej ligi oraz aprobata conajmniej 50% osób tejże ligi. To takie moje wstępne sugestie, które pozostawiam organizatorom do przemyślenia, bądź weryfikacji i wprowadzenia w życie. (ale o szczegółach zmian w lidze to już nie w tym wątku)


Szkoda Polkolordek że nie zapisałeś się do ligi, ale nic straconego. Na pewno odrobimy zaległości.
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pią Mar 16, 2007 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myslalem nad tym.nawet tak bylo w lidze ktora organizowalem na www.kropki.net ale wiesz,tez nie moze byc tak ze, a zagram se a pozniej a nie zagram se,a pozniej znowu a nie zagram se,a pozniej a zagram se....
chociaz ciekawi mnie co powie na ten temat radji i inni.to nasza liga i my wszyscy decydujemy.to jest do zrobienia leoklesie i polkolordku.chlopaki,tak se mysle teraz nad oficjalnymi turniejami i nad oficjalna plansza do kropek w spodkaniach off-line.czy to ma byc kartka i flamastry Smile
macie jakies pomysly?
ja myslalem nad plastikowa plansza cos w stylu szach,w ktore gra sie w pociagu zeby piony w razie drgan nie zmienialy polozenia,takie na wtyki he he.a wy jak? macie jakies pomysly?
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pią Mar 16, 2007 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyobraź sobie jaka musiałaby być plansza 30x30 w rzeczywistości i jakie pionki... Jeżeli plansza mialaby powiedzmy bok o długości 30 cm to pionki musialyby bycMniejsze od naszego bidnego grosika, chyba takie rozwiązanie jest niezbyt praktyczne. Wydaje mi sie, że lepsze byłoby coś w stylu tablicy w kratkę, po której można pisać flamastrami, a później wystarczy przetrzeć gąbką bądź też rękawem i gotowe do ponownej rozgrywki.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pią Mar 16, 2007 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba najlepsza jest kartka w kratke o odpowiednich rozmiarach i flamastry.
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Sob Mar 17, 2007 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no,pomysl szwagiereczka jest calkiem dobry
cos w stylu tych bialych tablic na flamastry,pozniej sie czysci szmatka i alkoholem.
jesli byloby na kartce,moga zdarzac sie bledy ktorych nie mozna bedzie poprawic,np.jesli ktos zacznie zaznaczac stop,a w polowie zobaczy ze jednak nie ma polaczenia itp.na tablicy bedzie mozna zmazywac, a nawet prosic o cofniecie ruchu.oczywiscie tabliczka lezala by na stole,a gracze siedzieli by na przeciw siebie.
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Mar 18, 2007 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko pięknie, lecz mam wątpliwości co do czyszczenia tablicy.
Nie oszukujmy się! Alkoholu na pewno niewystarczyłoby na nasze rozgrywki, a co tu dopiero mówić o czyszczeniu nim tablicy... Następnym razem bardzo proszę o roztropniejsze wypowiedzi i nie wypisywaniu żadnych herezji. Wink
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Nie Mar 18, 2007 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no w sumie racja,nie pomyslelismy o tym.
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 7:50 pm    Temat postu: Mistrz nad mistrzami (hahaha) Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Wam wszystkim za wspaniałą grę, za rozgrywki przyprawiające o dreszcze, oraz za te bardziej zrównoważone.

Dzięki Ci Senny, że prowadzisz rozpiskę wyników i koordynujesz przebieg całej ligi. Bez Ciebie zapewne w ogóle by się ona nie odbyła.

Słowa uznania dla TheBesta, który pomimo, że trochę namieszał i prawdę mówiąc w pewnym etapie rozgrywek zachował się dość "dziwnie" to jednak jako jedynemu i to 2 razy udało mu się mnie pokonać. Chociaż co do tego naszego rewanżowego pojedynku... gdyby odbył się on trochę w innych okolicznościach, to kto wie.

Podziękowania dla Koppera, za serwer, dzięki któremu możemy sprawnie i bez większych problemów przeprowadzać nasze rozgrywki.

"MISTRZ" Wink kieruje jeszcze podziękowania dla wszystkich, którzy grali do samego końca i pomimo niepowodzeń nie wycofywali się i nie oddawali walkowerów.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies