Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

liga2 (sezon1)
Idź do strony Poprzedna  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2007 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mojrzesz co ty tak sie wzdrygasz przed powiększeniem II ligi. Przecież to jest zaplecze pierwszej. W drugiej lidze ma byc najwiecej roszad miedzy graczami. Ja bym powiększyl druga lige do 12 graczy i podzielił ich na dwie 6 osobowe grupy. Grali by kazdy z kazdy, a potem po trzech z kazdej grupy awansuje do grupy mistrzowskiej, a reszta spada do grupy "gorszej". Pozniej w obu grupach, kazdy gral by z kazdym z wyjątkiem graczy ktorzy spotkali sie juz w poprzednich grupach. Wyniki tych meczow automatycznie przechodzili by do tabeli tych nastepnych grup, wtedy liczba meczy wynosila by 16, co byłoby chyba nie najgorzej. Co do spadkow i awansow trzeba by bylo przedyskutować.
I zadnych barazy wsród "nowych"o pierwsza lige, nie robmy sobie zartow, trzymamy sie regulaminu i koniec. Polko, baobaba i insecta wrzucił bym do II ligi i po sprawie. Jesli chodzi o mnie, to taki podzial proponuje:

I liga

Leokles
Radji
Best
Kubusio
Berbel
Ant
Yazon
Marcingunyen/Serek/Michals

Jesli chodzi o tych co chcą sie wycofac, to narazie nie wywalac ich z ligi, tylko poprzekladac mecze, oni sa zmienni jak panieneczki, potrafia miec humorki Smile

II liga

Senny
Marcingunyen/Serek/Michals
Marcingunyen/Serek/Michals
Kosu
Amokat
Polko
Master Insect
baobab
Sylani
Hanix
Teneskimos
I teraz tak, albo ktos dobry nowy zajmnie 12 miejsce, albo Kaczus i Zazu niech rozegraja miedzy soba mecz barazowy

Wszyscy pozostali niecg trafiaja do trzeciej ligi, a lige sprawdzajacą calkiem bym skasował, chyba ze trafi sie ktos calkiem nowy, ktory niedawno pojawil sie na kropkach

Co do argumentu Serka, nie wydaje mi sie zeby podzial mogl byc problemem, znamy umiejetnosci graczy i rozdzielimy ich obiektywnie.
Jak o czyms napisac zapomnialem, napisze jak sobie przypomne Smile
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2007 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

radji napisał:
Jesli chodzi o tych co chcą sie wycofac, to narazie nie wywalac ich z ligi, tylko poprzekladac mecze, oni sa zmienni jak panieneczki, potrafia miec humorki Smile


Wyczuwam jakis podtekst:wink:
Powrót do góry
 
 
Kosu



Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 2

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2007 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie nowi (dobrzy gracze) powinni stoczyc boj o wejscie do 2giej ligi z najslabszymi z 2giej ligi (np ze mna) i nie uwazam ze bedzie to dla mnie krzywdzace. Jak spadne do 3ciej (na 95% tak bedzie) to przynajmniej bede mogl z kims powalczyc a nie przegrywac wszytskich meczy:P
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2007 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiec czekamy jeszcze co powie sylani,z masterem zagram ja albo amokat,chyba ze sylani naprawde nie czuje sie na lige 2,wtedy proponuje zeby zagral z masterem,jesli wygra sylani-znaczy ze sie nadaje na lige 2.jesli wygra master-niech zagra jeszcze z kaczusiem,bo jak kazdy wie grupa A okazala sie silniejsza niz grupa B,a tez master niech pokaze z ezasluguje na lige 2.

no chyba ze uwazamy ze powinien grac w lidze 3.
mysle ze to ostatni problem w tych rozgrywkach.trzeba teraz napisac dokladny regulamin i sie go stosowac.
Powrót do góry
 
 
Sylani



Dołączył: 08 Kwi 2007
Posty: 24
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2007 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, witam wszystkich! Jeśli chodzi o problem 2 ligi to uważam, że argumentacja serka jest najrozsądniejsza, gracze którzy wywalczyli swój awans do wyższej ligi powinni się w niej znależć, bez rozgrywania jakichkolwiek dodatkowych baraży - to moim zdaniem nie podlega dyskusji- chyba że sami z niego dobrowolnie zrezygnują (jak ja), podobnie w przypadku graczy, którzy sie utrzymali. Oczywiscie ktoś zarzucić mi może niekonsekwencję, gdyż nie przewidział tego regulamin i nie powinno się go zmieniać w trakcie sezonu- ale regulamin, jak stwierdził senny tworzymy my wszyscy i ma nam służyć. Dlatego uważam,że jesli zmiany w regulaminie nie szkodzą nikomu, a wręcz przeciwnie mogą pomóc- to jak najbardziej uważam, że w takich kwestiach powinnien być elastyczny! Nowi- starzy gracze powinni, moim skromnym zdaniem zaczynać od 3 ligi (choć z pewnością zasługują na wyższą!!) i nie powinni traktować tego jako ujma! Argumentacja- "nie wiem czy będzie mi sie chciało, zaczynać od 3"- nie przekonuje mnie.
Powrót do góry
 
 
Sylani



Dołączył: 08 Kwi 2007
Posty: 24
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2007 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co, do mojej decyzji- uważam że poziom mojej grupy był znacznie słabszy i stąd moja decyzja o rezygnacji. W moje miejsce niech wskoczy gracz, który zajął 2 m-sce w grupie A, gdyż umiejętnościami na to zasługuje. Tyle ode mnie, pozdrawiam!
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 6:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

okej.a wiec niech kaczus zagra z masterem o lige 2.jesli Sylani nie chce awansowac to nie mam nic przeciwko,a wy?

co do nowych dobrych i powracajacych,albo sie godzimy albo nie.ja jestem w stanie sie zgodzic,gdyz naprawde czasem nie ma czasu.mozna tez zrobic limit ,ze dla powracajacych jest przewidziany jeden sezon pauzy,nie moga byc to 2 sezony z rzedu.

jesli jednak wszyscy zdecydujemy ze maja startowac od ligi 3,tez jestem w stanie sie zgodzic.mozna zrobic glosowanie.
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam moge zaczynac od 3 ligi sezon 2, co za roznica czy wygram 1 lige w 3 sezonie czy 4 Wink
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kiedy w ogole rusza 2 sezon? I czy jest mozliwosc zebym mogl grac dopiero od czerwca?
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies