Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

nowy...
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Lip 24, 2003 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogole mi sie marzy jakas szkola kropek. Oczywiscie to sa marzenia scietej glowy czy cos w tym stylu, bo tak na dobra sprawe mialem jednego nauczyciela - Gothara. On poswiecal mi wiele czasu i wiele mnie nauczyl. Co prawda Gothar po pewnym czasie [rzestal mi wystarczac, gdyz zaczalem go ogrywac, ale mimo to jestem mu wdzieczny, gdyz jego wklad w moje umiejetnosci sa wielkie. A pozniej to sie grywalo z roznymi. Generalnie to Ci lepsi ode mnie nie zawsze chcieli ze mna grac, gdyz bali sie ryzykowac rank (ja zawsze mialem niski). A poniewaz staralem sie grac zawsze z lepszymi od siebie, to i nie grywal zbyt wiele. Pamietam jak kiedys mi sie marzylo by zagrac z czaerwonym. To byloby przezycie na miare tego, jakie doznalem pierwszy raz grajac z Emielem. Niestety jego wymogi sa trudnejsze dla mnie do spelnienie niz te stawiane przez bank europejski dla panstw chcacych przystapic do strefy euro. Jednym slowem nauczyciel to dobra sprawa. Szkoda, ze w podstawowkach nie ucza gry w kropki. Powinien byc jakis przedniot z tworczego myslenia, czy cos takiego, na ktorych by sie uczylo podstaw roznych gier logicznych: kropki, szachy, go itd. No chociasz jakis maly fakultecik..
ale sie rozmarzylem Rolling Eyes
Powrót do góry
 
 
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Czw Lip 24, 2003 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm nauczyciele, cos mi przymomniales Kaisuj.Moim nauczycielem byl i jest chyba nadal Raimondas(ja wole PKB Very Happy ).Jestem mu bardzo wdzieczny za godziny spedzone grajac ze mna, mimo iz nie byl wymagajcym przeciwnikiem dla niego.To on nauczyl mnie tego co umiem teraz i jestem pewien ze dzieki niemu gral bym duzo lepiej gdyby byly kropkiTo bylyu czasy.Te godziny intensywnego myslenia nad kazdym ruchem i porba ogrania go choc jeden jedyny raz,ach wspaniale Very Happy Very Happy


Wracajac do ciebie Polko.Wyminieles ludzi ktorzy cie pokonali a wsrod nich bylem ja Very Happy , lecz nie pamietam zabardzo zebym cie kiedys ogral,przeciez to zawsze ty dawales mi wycisk Wink Very Happy
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Czw Lip 24, 2003 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzarol przypomniałeś mi piękne czasy kiedy kropki bvyły darmowe i kiedy raimo uczył nas grać załozyliśmy sie o to kto pierwszy go ogra Sad niestety przegrałem .Racja to było piękne


Co do myśli kaisuja dobry pomysł z tą szkołą kropek może by tak rozkręcić jakiś interes albo interesik albo chociarz kafeike kropkarską gdzie można się spotkać z kropkowiczami i miło spedzić czas stawiając niebieskim lub czerwonym długopisem kropki w przecięciach linii na kartce w kratke
Very Happy
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Lip 25, 2003 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tosmy sobie pofantazjowali odrobinke. Ale czas zejsc na ziemie. ciekaw jestem co to za inicjatywa, zktora wyszedl Leo. Ale na ten temat chyba powinienem sie wypowiadac nie w tym watku, wiec moze przejde do tamtego tematu, a tu zakoncze z marzeniami o szkole i nauczycielach...
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pią Lip 25, 2003 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja kaisuj ....... niestety to tylko marzenia Rolling Eyes
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam.ciesze sie ze nie jestem jedynym maniakiem tej gry.nie cierpie "go"(jak narazie).dobre he he,tez sie uwazalem za mistrza,robilem zawody,ale nie bylo nikogo od kogo moglem sie czegos wiecej nauczyc.nigdy nie gralem na cronixie,zaluje,moze bylbym teraz wiele lepszy?obecnie gram na www.kropki.net i ciesze sie ze mam z kim tam grac,ze moge sie czegos nauczyc grajac z lepszymi,a jest ich troche.dzieki myszkin za ta strone i wam ze gracie.yo!
Powrót do góry
 
 
Dragoste



Dołączył: 25 Lis 2005
Posty: 2

PostWysłany: Sob Lis 26, 2005 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Very Happy ahh ostatnio w kropki na necie to ja na jeszcze darmowym CRONIX'ie grałem.. Smile moj nick kuba3000 był, ( lub tez pare innych dla zabawy Razz ) jeśli ktoś pamięta Wink Tak poogladałem sobie forum, i jak to miło przypomnieć sobie takie nicki znajome z cronixa Very Happy (TheBest78, kibic777, pitbull, radji), i tak przegladając liste dopiero teraz zobaczylem ze już tu mialem konto o nazwie kuba3000 zalozone w 2002r. Smile No ale trudno, teraz wole nick Dragoste Razz

Pozdro dla stałych graczy z dawnego darmowego CRONIX'a
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pią Gru 23, 2005 1:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dragoste,szkoda ze w lidze nie grasz,nie masz czasu czy niechce ci sie? przydałby sie jeden kumaty gracz wiecej.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies