Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

jak idealnie nauczyc sie grac

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Zasady i nauka gry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaczor



Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 321
Skąd: wawa

PostWysłany: Sro Maj 04, 2005 11:14 pm    Temat postu: jak idealnie nauczyc sie grac Odpowiedz z cytatem

otoz ta metoda jest bardzo latwa i masz na nia duzo czasu.ja sie nia nauczylem bardzo szybko.otoz dzieki podstawówce.przeciez kazdy musial do niej chodzic a na nudnych lekcjach cosik trza bylo robic!! nie??
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Czw Maj 05, 2005 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko, ze poziom jaki jest prezentowany w szkolach - na lekcjach, znacznie odbiega od poziomu graczy zgromadzonych na tym forum i grajacych niegdys na cronixie Wink - moze zabrzmialo to troche nieskromnie, ale coz taka prawda Very Happy
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Nie Maj 15, 2005 1:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze gada Smile
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Pon Maj 16, 2005 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe Very Happy ciesze sie, ze sie ze mna zgadzasz Thebesciaku Razz
Powrót do góry
 
 
mastersx



Dołączył: 17 Sty 2003
Posty: 129

PostWysłany: Pon Paź 24, 2005 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no cóz witam po długiej nieobecności i przyznaje Wam racje Very Happy , nauczyc grac sie to mozna tu a w podstawówce to troche ciezko hehehe
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zalezy tez z kim sie chodzilo do podstawowki,jesli bys chodzil do klasy z kibicem czy radjim to kto wie,he he
Powrót do góry
 
 
Overseer



Dołączył: 30 Cze 2002
Posty: 19

PostWysłany: Sro Lis 16, 2005 1:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi o mnie, to ja sie wlasnie w podstawowce nauczylem grac (wczesniej brat mnie wtajemniczyl, na czym polega gra, jednak z nim za wiele nie gralem). Natomiast liceum to czasy posuchy - tylko 1 przeciwnik sredniej klasy. Na studiach podobnie - tez tylko 1 przeciwnik, ale juz niezle grajacy. Nie wydaje mi sie, zebym sie jakos szczegolnie rozwinal na cronixie, wydaje mi sie, ze gralem tam tak samo jak zawsze (pomijajac kilka pierwszych partii potrzebnych do wczucia sie w gre po latach posuchy).
Powrót do góry
 
 
kaczor



Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 321
Skąd: wawa

PostWysłany: Pią Lis 25, 2005 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak zgadzam sie ze w podstawowce byli kiepscy rywale tudziez w liceum trzeba bylo miec szczescie by trafic na kogos dobrego.jednakze grajac w podstawowce wszyscy(bo bynajmniej nikt w przedszkolu nie mial kontaktu z kropkami) zaczynali stawiac pierwsze kroki z kumplami ktorzy co badz byli na tym samym poziomie.w koncu po kilku lat grania rownolegle szlo sie wyzej i stawalo sie lepszym. Smile otoz oto mi chodzilo w pierwszym poscie
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Zasady i nauka gry Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies