Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

odpowiadajcie wszyscy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

mastersx (czyli ja) gram:
żałośnie
20%
 20%  [ 1 ]
Słabo
40%
 40%  [ 2 ]
gorzej niz słabo
0%
 0%  [ 0 ]
powinien zrezygnowac z gry bo to nie dla niego
40%
 40%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 5

Autor Wiadomość
mastersx



Dołączył: 17 Sty 2003
Posty: 129

PostWysłany: Nie Lis 30, 2003 10:00 pm    Temat postu: odpowiadajcie wszyscy Odpowiedz z cytatem

odpowiadajcie. Po tym jak dzis przegralem stwierdzilem ze (tak jak widac powyzej) Crying or Very sad
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Pon Gru 01, 2003 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

twoja ankieta mastexs nie jest najlpesza gdyz nie ma opcji "dobrze" albo "bardzo dobrze"
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Gru 01, 2003 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mastersx, chyba miales dzisiaj ciezki dzien. Nie przejmuj, sie jutro bedzie lepiej Wink
Dopuki nie zmienisz ankiety, mam na mysli dodania paru opcji o korych juz wspomnial Polkolordek, dopoty nie zamierzam brac w niej udzialu, gdyz moja odpowiedz nie pokrywalaby sie z prawda. Czekam na korekte jak i zapewne wielu innych, ktorzy wstrzymuja sie z oddaniem swego glosu az do chwili gdy poprawisz ankiete. Moim skromnym zdaniem grasz dobrze, natomiast aktualnie bardzo dobrze graja Radji i Kibic, rewelacyjnie gra tylko Czerwony.
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Wto Gru 02, 2003 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oooops, a ja zaglosowalem na bramke numer cztery... no coz... I didn't again Wink Wink Wink
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Gru 08, 2003 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam mialem z jednoego przedmiotu prace zaliczeniowa z robienia ankiet i to pytanie faktycznie jest niepoprawnie skonstrulowane. Nie glosujac oddam swoj glos.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies