Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Michals2 to "ciekawy" gość
Idź do strony 1, 2  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Podejrzani o oszustwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piotr



Dołączył: 13 Lis 2002
Posty: 3

PostWysłany: Sro Lis 05, 2003 12:45 am    Temat postu: Michals2 to "ciekawy" gość Odpowiedz z cytatem

parę dni temu zaprosił mnie do stołu, zmienił na BO (o czym nie iwedziałem)więc graliśmy do 15 myslałem, wypykałem go szybciutko, poczym dowiedziałem się że jest jednak na BO więc zacząłem robić baseny i zrobiłem prawie dwa razy wieksze od niego, po czym nie mając więcej czasu chciałem zakończyć i pominąć tę grę bo i tak już było rozegrane tylko szkoda czasu, niechciał jej pominąć więc wyszedłem i sie poddałem a teraz wszystkim rozpowiada że mnie ograł. Facet jesteś tak biedny umysłowo że naprawdę żal mi cię...
DOM
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Sro Lis 05, 2003 2:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety taki juz jest ten michals, a przed chwila powiedzial mi że ma 28 lat. Dziwie sie takim jak on, przed chwilą graliśmy towa, tez graliśmy na baseny (przez moja nieuwage, niesty jak zwykle noszalancko, poza tym dawno nie grałem) no i mialem juz zakreślac by wygrac, a on póścił czas i powiedzial ze ma jeszcze jedna taktyke
więc czekaliśmy tak, on nie chciał sie ruszyć, wrescie stół wywaliło. Niesty musisz sie do tego przyzwyczaić i nie grac z nim, jak jeste sodbry i chcesz pograc z dobrymi to poczekaj, za kilka dni wpadnie elita, będzie hgra i może jaki turniej.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sro Lis 05, 2003 2:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bzdury o mnie piszesz DOM bo ja nie rozpowiadam że z tobą wygrałem tylko jak mnie radji zapytał to mu odpowiedziałem bo pamiętałem że z graczem o takim nicku wygrałem. Dla mnie to nie jest żaden wielki powód do dumy że z tobą wygrałem żebym to rozpowiadał. Ja nie zmieniłem na BO bo od dawna gram rank tylko na BO. I miałem dużą przewagę punktową jak skończyliśmy o czym już nie wspominasz a wynik ostateczny był jeszcze sprawą otwartą.

Ostatnio zmieniony przez michals2 dnia Sro Lis 05, 2003 2:47 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sro Lis 05, 2003 2:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o naszą dzisiejszą grę radji to nie napisałeś że wywaliło przy stanie 24:18 dla mnie.
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Sro Lis 05, 2003 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dobrze pamietam to nie dales mi zamknąć moich kropek, ktore dawały mi zwyciestwo !!!
Powrót do góry
 
 
piotr



Dołączył: 13 Lis 2002
Posty: 3

PostWysłany: Sro Lis 05, 2003 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chłopie przecież ja tak samo niezamkłem cie po to żeby mieć basen,
dom
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Sro Lis 05, 2003 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten Michals jest porąbany, on oszukuje sam siebie, ostatnio wmawial sobie że mnie ograł, mimo ze oszukiwal i on dobrze o tym wiedział(wysadzil serwer i nie dal mi zamknąć ostatnich kropek ktore by mi dawały zwycięstwo i to jeszcze przy grze towarzyskiej ), to paranoja. jeszcze zrozumiem żeby on mial 14 lat, ale on mi mowił że ma 28 lat. W tym wieku zachowywac się jak dziecko, przeciez to jest parodia, może ty michals jestes niedorozwiniety jakiś, nie chce ci ubliżać ale obiektywnie rzecz biorac tak to widze. majac dwadziescia osiem lat i tak sie zachowywać, ty wogole uważasz się za doroslego faceta??
Powrót do góry
 
 
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Sro Lis 05, 2003 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qrwa olejcie go bo mi sie niedobrze robi jak czytam takie cos.Pamietam jak gral z nim szwagiereczek bylo chyba 100 do 20 dla szwagra i na dodatek michals mial mniejsze baseny.Stol oczywiscie wywalilo, a michals powiedzial ze nie przegral bo niewiadomo jakby sie to skonczylo gdyby nie wywalilo
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Sro Lis 05, 2003 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja raz rozjebalem michals ze 120 do 12 i choc raz nic nie gadal tylko chcial reva bo jak mowilem ze jestem od niego 100 razy lepszy to twierdzil ze nie wiadomo bo tylko 1 partie rozegralismy Very Happy
Powrót do góry
 
 
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Sro Lis 05, 2003 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to moze to byles ty polko , nie pamietam juz.

PS: jesli wy wracacie to ja tez wykupie abonament Very Happy
Powrót do góry
 
 
mastersx



Dołączył: 17 Sty 2003
Posty: 129

PostWysłany: Sro Lis 05, 2003 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o czym tu wogole rozmawiac. michals2 to ......................................... i nie ma sensu z nim grac, on nie umie przegrywac i tyle. Nie grajcie z nim . Moze juz niedlugo doloncze do grona kropkarzy z aktualnym kontem Laughing Pozdrawiam wszystkich oprócz michals2
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sro Lis 05, 2003 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wam się coś chyba pomieszało Polkolordek i dzarol bo to są jakieś konfabulacje co napisaliście i proszę żebyście takich bzdur o mnie nie pisali.
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Sro Lis 05, 2003 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeszcze sie wymigujesz Question nie pamietasz jak wakacje cie rozwalilem tyle ze pod koniec wywalilo Question nie no jak mozna tak sciemniac Question
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro Lis 05, 2003 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaa polko pamiętam te nasze plany Wink Razz Wink
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Czw Lis 06, 2003 12:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To że mnie wtedy ograłeś Polkolordek i wywaliło to prawda, ale to pozostałe co napisałeś to nieprawda.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Podejrzani o oszustwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następna
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies