Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

nowy...
Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Siriuz



Dołączył: 16 Cze 2002
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Cze 16, 2002 1:03 am    Temat postu: nowy... Odpowiedz z cytatem

czesc, jestem nowy Very Happy
od tego jest to forum?

lubie grac w kropy, namietnie gralem w podstawowce. Mialem wtedy zeszycik maly w ktorym byly rozrysowane rozne sytuacje, chwyty i strategie Smile... Bylo wesolo Smile... Teraz studiuje i w kropki gralem jedynie sporadycznie przez te kilka lat przerwy Smile.... Mialem juz okazje z paroma osobami stad zagrac i widze ze jestem beznadzejny Smile... Trzeba sie podszkolic Smile

Pozdrawiam wszystkich...
zastanawialem sie czy wy tu jestescie sklonni rozmawiac o strategiach i chwytach, czy moze raczej rywalizujecie ostro ze soba? Smile
Powrót do góry
 
 
Hitman



Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 145
Skąd: Retired Dotman

PostWysłany: Nie Cze 16, 2002 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostrej animozji (konfliktu Very HappyD loob ryvalizacji) miedzy nami nie ma to nie Big Brader Razz Ale jednak nie vshyscy są skłonni dzielić sie taktyką Smile
Powrót do góry
 
 
Siriuz



Dołączył: 16 Cze 2002
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Cze 16, 2002 2:46 pm    Temat postu: Aha Odpowiedz z cytatem

No coz, rozumiem Rolling Eyes Smile
Powrót do góry
 
 
Markiz_de_Carabas



Dołączył: 04 Cze 2002
Posty: 53
Skąd: litzmannstadt

PostWysłany: Nie Cze 16, 2002 7:54 pm    Temat postu: Siriuz... Odpowiedz z cytatem

nie wszyscy chca po prostu dzielic sie ot tak przemysleniami i doswiadczzeniami z wielu gier a przede wszystki zagraniami....
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
 
 
Siriuz



Dołączył: 16 Cze 2002
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Cze 16, 2002 11:15 pm    Temat postu: taktyka Odpowiedz z cytatem

No ale pomyslcie o ile wasza gra nabrala by dynamizmu. Musieli byscie siedziec caly czas i wymyslac cos nowego i nowego... Poziom bylby szybko zylowany, ludzie nie grajacy specjalnie w kropki byliby w szoku!
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Pią Cze 21, 2002 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem ci szczerze siriusz że nigdzie nie da sie nauczyc tak grać w kropki jak na cronixie,ci co grali tu ze 4 miesiace i są fioletowi bez problemów ograli by kazdego szkolnego mistrza.Wiem bo ja też byłem szkolnym mistrzem kropek i myslalem ze nie ma lepszych odemie do póki tu nie przyszedłem,a tu na początku wszyscy mnie rozwalali,jak jakiegoś leszcza.A jeśli chodzi o taktyke gry wyprzedza ona sporo taktyke gry w szkole.
Powrót do góry
 
 
Siriuz



Dołączył: 16 Cze 2002
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Cze 21, 2002 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiscie, zagralem chyba z 3 razy i 3 razy przegralem... Sad Ale do taich ahow to jeszcze mi daleko. Zauwalylem pare nowatorskich jak dla mnie posuniec na ktore nie wiedzialem jak mam sie zachowac i odpowiedziec, nie bylem tez przygotowany na gre "na przewage pkt" itp, ale sadze ze wszsytko zalezy od rodzaju "szkolnego mistrza" Smile... szkola szkole nie rowna i podejscie do kropek tez rozne... u mnie w pewnych czasach kryzysow (ze tak powiem) taktyka gry w kropki, i za tem one same stawaly sie niekiedy mocno zwyrodniale i denerwujace - wybrazcie sobie nieograniczony czas i ograniczona kartke - okazalo sie ze skutecznym sposobem na zwyciestwo jest tworzenie wielkich "klatek" na kartce, tak ze w pewnym momencie przeciwnik nie ma juz gdzie postawic kropki i musi ja wstawic do naszej klatki - jesli obaj przecwnicy to robili - zwyciezal ten co sprytniej te klatki rozmiescil... no ale to juz nie byla w ogole gra... to bylo smutne Sad...
Wystarczy paru zapalencow i da sie wyzylowac technike. W necie jest dobre to ze tych paru zapalencow nie trudno znalezc... jestem ciekaw jakbym sobie radzil kiedys z tymi co teraz przegralem... mnostwo chwytow, sposobow i taktyk po prsotu zapomnialem od czasow "mlasowych mistrzostw" Smile... no ale nic... pogramy sobie Smile
Powrót do góry
 
 
Hitman



Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 145
Skąd: Retired Dotman

PostWysłany: Pią Cze 21, 2002 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potvierdzam na początq v shkole tesh byłem "mishczu" a przyshedłem tu miałem chyba 14 przegranych iiiiiiiii...........ani jednej vygranej, ale Gothar, Overseer i Radji mnie podtrenovali i teraz v shkole navet nie chca sie poryvac na mnie Very Happy
Powrót do góry
 
 
bolilol_4



Dołączył: 04 Cze 2002
Posty: 20
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Cze 24, 2002 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witaj SIRIUZ a co do tej techniki

" okazalo sie ze skutecznym sposobem na zwyciestwo jest tworzenie wielkich "klatek" na kartce, tak ze w pewnym momencie przeciwnik nie ma juz gdzie postawic kropki i musi ja wstawic do naszej klatki - jesli obaj przecwnicy to robili - zwyciezal ten co sprytniej te klatki rozmiescil."

to niestety zasmuce cie ale znamy to już od jakiegoś czasu na cronixie i nazywa to wiekszosć grą na baseniki i to jest nudne ale też pozwala na rozpoznanie umiejętności gracza bo trzeba zauwarzyć kiedy przeciwnik zaczyna robić baseni nauczyć sie przed nimi bronić a powiem ci ze obrona przed basenami jest okrutnie łatwa potwornie-- nawet nie zdajessz sobie sprawy jak łatwo jest rozwalić taki basen albo pomniejszyć go o bardzo dużo o 3/5 albo calkowicie zniszczyć oczywisćie przy okazji robiac swój większy:)
Powrót do góry
 
 
Hitman



Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 145
Skąd: Retired Dotman

PostWysłany: Sro Cze 26, 2002 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

V tey kvestii mozesh ufac bolikovi.... Baseny to jego hobby Razz
Powrót do góry
 
 
nieociosany



Dołączył: 05 Cze 2002
Posty: 7

PostWysłany: Wto Lip 02, 2002 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepszy sposob na strategie to nauczyc sie grac w go Smile
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Lip 21, 2003 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qrde chyba bylem na wygnaniu jak ta dyskusja sie toczyla. Nie kojarze tego siriuza. U mnie w szkole (liceum) poziom gry w kropki byl zenujaco niski. Byl jeden koles ktory ze mna grywal systematycznie. Mielismy lige. Wszystkie zeszyty mialem zakropkowane. Ale poza nim nikt sie nie wyroznial. Ogrywal mnie na ogol bo pierwszy zrozumial, ze nie wygrywa ten, kto stara sie szybciej otoczyc przeciwnika i wytrwale stawial kropy po zewnetrznej. Na studiach jeszcze wieksza susza. Poza osobami,z ktorymi grywalem w liceum nikt nie umial w to grac. Ale tez trafilem na jeden wyjatek. Koles byl cholernie dobry w szachy i okazalo sie, ze w kropki gra duzo lepiej ode mnie. Do czasu. Gdy zaczalem grac na cronixie duzo sie nauczylem i z czasem i jego rozwalilem. DO tego czasu nikt nie chcial ze mna grac. To byly czasy. A co do go. Coz, troche gralem i nie wiem czy to sie aby na pewno przydaje przy grze w kropki. To jednak zupelnie co innego.
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon Lip 21, 2003 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie gra w go nie przydaje sie tak strasznie do kropkek ale kropki przydają sie do go
Powrót do góry
 
 
kibic777
kropki.legion.pl


Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 119

PostWysłany: Pon Lip 21, 2003 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szwagiereczek napisał:
Według mnie gra w go nie przydaje sie tak strasznie do kropkek ale kropki przydają sie do go


wrecz odwrotnie Smile
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon Lip 21, 2003 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies