Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zagubieni

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2003 6:53 am    Temat postu: Zagubieni Odpowiedz z cytatem

ej co sie stało z tymi gotharami overami sztandarami markizami i innymi von bobami czego ich nie ma zróbmy jakąś akcje i zwołajmy koleśi jakoś
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2003 8:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslalem kiedys o tym, ale doszedlem do wniosku, ze znalezli sobie oni jakies inne zajecia, podobnie jak wielu z nas gra obecnie w go. Tyle, ze my sie jeszcze odzywamy, a oni nie.
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2003 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po nas zostanie przynajmniej to forum a po nich nicość Confused
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2003 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli o mnie chodzi, to gram przede wszystkim w tysiaca. Wiec jakby szykowalo sie jakies spotkanie, to wiecie gdzie mnie szukac, chociaz watpie aby do czegolwiek mialo dojsc. Nie chcialbym niczego zapeszac, ale ja juz probowalem, niestety z mizernym skutkiem. Owszem pewne grono osob pojawilo sie u mnie na dzialce, o czym mialem napisac, ale to byla zaledwie garstka zaproszonych gosci...
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2003 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety ja nie mogłem pojawić się na twojej działce bo dzieli nas spory kawał drogi.
Tak po za tym to faktycznie możemy przekształcić to forum z kropkarskiego na kropkarsko - literackie


Ostatnio zmieniony przez szwagiereczek dnia Pon Wrz 22, 2003 8:37 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2003 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tak w ogole to czemu juz nikt nie gra na szkrabie Question Question
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2003 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CZemu ?! Problemy z zalogowaniem , słaby aplet ,mało osób- to niektóre z przyczyn , które przeszkadzają w grze i zamiast sprawiać przyjemnośc owa gra staje się denerwująca , bo co to za przyjemność nie myśleć na ruchem tylko myśleć o tym co zrobić żeby mnie nie wywaliło.
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2003 9:30 pm    Temat postu: Bardzo dobrze powiedziane Odpowiedz z cytatem

Szwagiereczku, Ty podobniez jak Kaisuj masz absolutna racje. Zaczynam sie powtarzac, zaczym zbytnio nie przepadam, ale jesli chodzi o tem temat to raczej nie mozna juz niczego dodac, ani ujac.
Powrót do góry
 
 
Hitman



Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 145
Skąd: Retired Dotman

PostWysłany: Sob Wrz 27, 2003 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z overem i Ghottim mam częsty kontakt na gg Smile I akurat nie grają w zadną gierkę typu kropkji, czy go. Natomiast zajęli sie Wolfenstein: Enemy Territopry przez internet. Podobnie jak ja tyle ze ja rozszerzyłe,m na większą skale (oprócz ET, dochodzi Tactical Ops, Americas Army Operations oraz Medal Of Honor Smile)
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Sob Wrz 27, 2003 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witaj hitman Smile pewnie nie za bardzo mnie znasz ale mam pytanko jak zagrac w wolfensteina przez neta bo kilka razy probowalem i nie wiem juz co zle robie(uwielbiam wola) Smile pozdrowionka ode mnie Very Happy
Powrót do góry
 
 
Hitman



Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 145
Skąd: Retired Dotman

PostWysłany: Sob Wrz 27, 2003 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w RTCW nie wiem jak zagrać w necie, ale jest gra na enginie wolfa Woflenstein : Enemy Territory (jest to darmowy multiplayer, możesz go ściagnąć z netu), a to tylko instalujesz i grasz (nie ma singla Smile)
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Nie Wrz 28, 2003 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki hitman za pomoc Smile
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies