Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Oszuści na kropkach
Idź do strony Poprzedna  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Podejrzani o oszustwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bolilol_4



Dołączył: 04 Cze 2002
Posty: 20
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sob Cze 15, 2002 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z nieociosanym ale jest jeszcze 1 problem bo pomysl jesyt dobry ale niestety uwazam zę administratorzy i tak tego nie zrobią bo im to rypka oni mają to gdzieś i m nie zależy na tym aby ine było nabijaczy i to jest problem bo co z tego ze nieociosany ma dobry pomysł jak inkt go nie wcieli w życie bo my nie omzemy a jak juz wspomnialem admini na to lejąSad no i co zrobićSad
Pa pozdrawiam wszystkich
Powrót do góry
 
 
pinkPantera



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 1

PostWysłany: Pon Cze 17, 2002 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rada jest jedna: inne miejsce gdzie sie da grac w kropki... Smile

a tak na marginesie to z tego co wiem tutaj i tak bardzo dlugo sie udalo obyc bez nabijaczy - na takich warcabach z tego co wiem mistrz polski ma 1900 a zeby wejsc do 10-tki trzeba miec 3000
Powrót do góry
 
 
Markiz_de_Carabas



Dołączył: 04 Cze 2002
Posty: 53
Skąd: litzmannstadt

PostWysłany: Pon Cze 17, 2002 9:39 pm    Temat postu: a np Odpowiedz z cytatem

na quadlinku jak wszedlem to od razu jakis gostek zaproponowal mi na forum glownym rank na innej grze wzamian za wygrane na quadzie bezczelne nie????
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
 
 
Janusz z cronix



Dołączył: 09 Cze 2002
Posty: 6

PostWysłany: Nie Sty 26, 2003 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pink pantera to ciekawe vo sam gram w warcaby i nieznam mistrza polski żadnego i nabijam tak samo jak niewiesz kim ja jestem to powiem ci w skrucie jestem SV_Janusz yosihiro liechtenstein camper janusz__2002 i inne wiec nie pierdol mi że na warcabach jest mistrz polski jestem już prawie rok bez 1miecha i nigdy nie widziałem żadnego mistrz a jeśli jest to podaj mi jego ksywe a po 2 to na warcabach nie można stwierdzic kto gra uczciwie poniewaz duża część używa programu ze stronki www.warcaby.pl
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Podejrzani o oszustwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies