Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mam (niestety) nowy nick..

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Markiz_de_Carabas



Dołączył: 04 Cze 2002
Posty: 53
Skąd: litzmannstadt

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2002 9:55 pm    Temat postu: Mam (niestety) nowy nick.. Odpowiedz z cytatem

W zwiazku z bledem ktory wystapil na serwerzecronixa stracilem chyba swoj nick Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Po prostu serwer nie chce przyjac mojego hasla oraz nie odnajduje mojego loginu i nicka , co ciekawe gdy chce takowy jeszcze raz zarejestrowac to okazuje sie ze taki login, nick juz sa !!!!!
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Dlatego (to uwaga zwlaszcza do tych ktorzy graja ze mna w grupie moj nick to teraz Black_Ace Rank 1289 zwyciestw 7 porazek 2
chlip chlip a byl taki piekny......

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
 
 
Markiz_de_Carabas



Dołączył: 04 Cze 2002
Posty: 53
Skąd: litzmannstadt

PostWysłany: Wto Paź 01, 2002 6:10 pm    Temat postu: Aktualizacja Odpowiedz z cytatem

do mojego nowego ranku 1305 ranki 8 wygranych i 2 porazki i bede pial sie w gore...
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Czw Paź 03, 2002 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak myślałem, że jesteś podstawiony Laughing Laughing Laughing
ale cieszę się, że zacząłem wygrywać nawet z Markizami Laughing Very Happy Very Happy
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies