Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Lord_Grabarz A tego gdzie w cielo

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grabarz



Dołączył: 08 Cze 2002
Posty: 4
Skąd: Hangar w P-ce

PostWysłany: Sro Lip 24, 2002 1:07 am    Temat postu: Lord_Grabarz A tego gdzie w cielo Odpowiedz z cytatem

Pewnie zastanawiacie sie zemu mnie nie ma na cronixie Smile))
No bo tera mam nowa pasje i gram w FT (fallout Tactics)i w to idzie mi lepiej niz w kropki czy Quadlinka.
Czy ktos zauwazyl ze mnie ni ma:((((
A jak Tamturniej??
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Sro Lip 24, 2002 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj zauwazył czy nie zauważył,napewno ktos zauważył,np ja.Ale dla mnie to normalka ze gracze przychodza,odchodzą i znowu przychodza i tak w kółko,więc nie zrobiło to na mnie większego wrażenia,a czasem przychodza pod innymi nickami.
Z moich starych kumpli mało kto już pozostał,odszedł overseer,odszedł gothar(słuzba dla państwa),moze kiedyś wrócą,póki co bede grał z tymi co są i czekał na tych co juz dawno odeszli i bedą wracać(jeśli wogóle bedą wracać).
Powrót do góry
 
 
Hitman



Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 145
Skąd: Retired Dotman

PostWysłany: Pią Lip 26, 2002 7:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radji ja zostałem z tvoich starych qmpli RazzP A ty grabarz kogo to obchodzi ze zniknąłeś ?RazzP
Powrót do góry
 
 
Grabarz



Dołączył: 08 Cze 2002
Posty: 4
Skąd: Hangar w P-ce

PostWysłany: Pon Lip 29, 2002 11:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy mnie kochaja szczegolnie wrogowie a ty Hit przypomnij se tom parite na kartce w ostatnich dniach szkoły. Kiepsko mu szło vey kiepsko. Twisted Evil
Powrót do góry
 
 
Overseer



Dołączył: 30 Cze 2002
Posty: 19

PostWysłany: Pon Sie 05, 2002 1:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, ja tam nie zauważyłem, że zniknąłeś - może dlatego, że mnie na cronixie nie było Razz.

A tak w ogóle to za mną jest trochę podobny przypadek, tyle tylko, że nie z Tacticsem, a Laser Squad Nemesis... A jeśli już o FT mowa, to czy jesteś może w którymś z klanów?
Powrót do góry
 
 
Grabarz



Dołączył: 08 Cze 2002
Posty: 4
Skąd: Hangar w P-ce

PostWysłany: Pią Sie 09, 2002 1:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jestem w Klanie byle w CDS byle jednym znajlepszych a tera jest w Mrocznych i jestem tam 2
Arrow
Powrót do góry
 
 
Hitman



Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 145
Skąd: Retired Dotman

PostWysłany: Sob Sie 31, 2002 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj grabarz grabarz Ty debciu Smile)
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies