Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

LIGA SEZON 14 - "zapisy" "ustalenia".
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 1:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aktualizacja


"zapisali się"

1.kubusio
2.pawel_
3.Meardin
4.nemmerle5
5.wolan
6.pomocnik
7.grzesiek2f
8.senny_mojrzesz

"dadzą radę jeśli"

9.TatarPL
(może grać tylko po godz. 24.00 jeśli uczestnicy nie mają nic przeciwko to chętnie weźmie udział. W łikendy też może)

10. baobab
(1.jeśli tempo rozgrywania to 3 mecze na 2 tygodnie, wtedy tylko do 7 graczy w lidze, czyli 12 meczy ligowych: 6 jako gospodaż + 6 jako gość.
2.jeśli 8 graczy lub więcej wtedy tempo 1 mecz ma tydzień.
3.ćwierćmetki, czyli całkowity czas rozgrywek podzielony na 4 części, w których każdy gracz musi mieć rozegrana daną ilość spotkań.
4.kalendarz meczy obowiązkowych kto z kim ma grać w danym ćwierćmetku, by nie było za dużego wybierania z kim chce się grać najpierw itp.)

Myślę że dla części graczy która ma ryzyko walkowerów trzeba podejść indywidualnie. Myślę że dla tatara, baobaba i może kogoś jeszcze przyda się kalendarz, mi osobiście nie jest on potrzebny bo nigdy nie miałem większych problemów z umawianiem się.

Tatar będzie musiał większość meczy ogarniać przy weekendzie, możliwe też że nie będzie w tej samej lidze co kubusio.


11. Michał
12. Ant
(raczej odpowiada im gra nieregularna np 5 meczy w tydzień a później np. ze 2 tygodnie przerwy, myślę że to tak jak po staremu i do ogarnięcia.)

Gracze którzy więdzą że przerwy w ich regularności rozgrywania mogą nastąpić (np. Ant i Michał) myślę że dadzą radę zagrać więcej meczy przed tą przerwą. Kalendarz i w tym przypadku się przyda ale nieco nieregularny Wink,więc baobawowi chyba nie będzie przeszkadzać jeśli zbudujemy mu kalendarz pozwalający mu grać regularnie, a im kalendarz pozwalający grać nieregularnie.

nie potwierdzili jeszcze, lub się zastanawiają:
Bols1
Rafciu
oskarros1
sylani


Ostatnio zmieniony przez senny_mojrzesz dnia Pią Gru 07, 2018 2:34 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
raczej odpowiada im gra nieregularna np 5 meczy w tydzień a później np. ze 2 tygodnie przerwy, myślę że to tak jak po staremu i do ogarnięcia.


Nie widzę problemu pod warunkiem, że gracze będą się wywiązywać z terminów. Jeśli ktoś rozegra w tygodniu kilka meczy i wypełni program "na miesiąc" - jest ok.

Kłopot jest wtedy, kiedy zostaje tydzień i ktoś ma do zrobienia kilka meczy na dzień.
Powrót do góry
 
 
Nemmerle



Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 35
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie ok, jesli chodzi o ten kalendarz meczy to moze bardziej na zasadzie czas na rozegranie od-do?
Powrót do góry
 
 
oskarros1



Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 11
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 4:48 pm    Temat postu: LIGA SEZON 14 - "zapisy" "ustalenia". Odpowiedz z cytatem

Zgłaszam się jako 13 ( czyli pechowo a może jednak nie Laughing )
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Nie Gru 09, 2018 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aktualizacja


"zapisali się"

1.kubusio
2.pawel_
3.Meardin
4.nemmerle5
5.wolan
6.pomocnik
7.grzesiek2f
8.senny_mojrzesz
9.Mała mi
10.oskarros1

"dadzą radę jeśli"

11.TatarPL
(może grać tylko po godz. 24.00 jeśli uczestnicy nie mają nic przeciwko to chętnie weźmie udział. W łikendy też może)

12. baobab
(1.jeśli tempo rozgrywania to 3 mecze na 2 tygodnie, wtedy tylko do 7 graczy w lidze, czyli 12 meczy ligowych: 6 jako gospodaż + 6 jako gość.
2.jeśli 8 graczy lub więcej wtedy tempo 1 mecz ma tydzień.
3.ćwierćmetki, czyli całkowity czas rozgrywek podzielony na 4 części, w których każdy gracz musi mieć rozegrana daną ilość spotkań.
4.kalendarz meczy obowiązkowych kto z kim ma grać w danym ćwierćmetku, by nie było za dużego wybierania z kim chce się grać najpierw itp.)

Myślę że dla części graczy która ma ryzyko walkowerów trzeba podejść indywidualnie. Myślę że dla tatara, baobaba i może kogoś jeszcze przyda się kalendarz, mi osobiście nie jest on potrzebny bo nigdy nie miałem większych problemów z umawianiem się.

Tatar będzie musiał większość meczy ogarniać przy weekendzie, możliwe też że nie będzie w tej samej lidze co kubusio.


13. Michał
14. Ant
(raczej odpowiada im gra nieregularna np 5 meczy w tydzień a później np. ze 2 tygodnie przerwy, myślę że to tak jak po staremu i do ogarnięcia.)

Gracze którzy więdzą że przerwy w ich regularności rozgrywania mogą nastąpić (np. Ant i Michał) myślę że dadzą radę zagrać więcej meczy przed tą przerwą. Kalendarz i w tym przypadku się przyda ale nieco nieregularny Wink,więc baobawowi chyba nie będzie przeszkadzać jeśli zbudujemy mu kalendarz pozwalający mu grać regularnie, a im kalendarz pozwalający grać nieregularnie.

nie potwierdzili jeszcze, lub się zastanawiają:
Bols1
Rafciu
sylani


Ostatnio zmieniony przez senny_mojrzesz dnia Pon Gru 10, 2018 12:08 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Nie Gru 09, 2018 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę też o 6 osobowych ligach. Co wy na to? Meardin i oskarros1 są na tak paweł kubusio michał dostosuja się, odpowiedzieli mi na messengerze.
Jak dla mnie też chyba lepsze krótsze sezony, a jak będzie komuś mało to można zrobić następny, albo jakis oddzielny turniej, wazny jest głód gry i przerwy, bo jak się przeciąga sezon to jest lipa.
Powrót do góry
 
 
WOLAN



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 71
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Gru 09, 2018 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mnie ja się dostosuje, regulamin ligi odpowiada mi w przeciwieństwie do regulaminu WTPA, ważne jest że jesli juz ktos sie zadeklaruje grać aby nie oddawał walkowerów. Osobisćie byłbym za jedną wspólną ligą tak jak bylo to już w którymś roku zorganizowane. Ale jak mówie ja się dostosuję. Jeśli chodzi o mecze po 24 to nie ma problemu ale nie na tygodniu. Pzdr.
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 1:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozstaw lig na sezon 14.
jeszcze może się zmienić.

Kolejność według ostatniego ligowego sezonu.
Czołowa 3 w lidze 1 jest nietykalna ale reszcie grozi mecz barażowy.

*gracze wracający do ligi 1 lub nowi silni, powinni rozegrać mecz barażowy z broniącymi swojego miejsca w lidze 1(według starego prawa ligowego), na zasadach graczy "broniących miejsca". W przypadku remisu, w lidze 1 zostają gracze broniący miejsca.

Będzie kalendarz meczy największego ryzyka. Będą to mecze pomiędzy graczami którzy mieli w przeszłości problemy z dokończenie sezonu lub z umawianie się z danymi graczami. Trzeba będzie te mecze rozegrać w pierwszej kolejności.

liga1

kubusio
Mała mi(Avanti)
pawel_
Meardin
Michał
wolan/nemmerle5*
Pomocnik/baobab*

liga2

wolan/nemmerle5
Pomocnik/baobab
TatarPL
ant
grzesiek2f
senny_mojrzesz
Sylani?

liga3

Sylani?
Bols1
Rafciu
oskarros1


Ostatnio zmieniony przez senny_mojrzesz dnia Pon Gru 10, 2018 10:58 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
 
 
Grzesiek2f



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 326

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W którym momencie spadłem do 2 ligi?
Powrót do góry
 
 
Bols1



Dołączył: 02 Kwi 2013
Posty: 2

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1.kubusio
2.pawel_
3.Meardin
4.nemmerle5
5.wolan
6.pomocnik
7.grzesiek2f
8.senny_mojrzesz
9.Mała mi
10.oskarros1
11. Bols1
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

potwierdzili udział

1.kubusio
2.pawel_
3.Meardin
4.nemmerle5
5.wolan
6.pomocnik
7.grzesiek2f
8.senny_mojrzesz
9.Mała mi
10.oskarros1
11.Bols1
12.TatarPL
13.Ant
14.Michał
15.baobab

nie potwierdzili lub zastanawiają się.

16.Rafciu
17.Sylani
Powrót do góry
 
 
Grzesiek2f



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 326

PostWysłany: Wto Gru 11, 2018 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak patrzę że baobab nie grał w ostatnim sezonie i ma szansę na grę w barazu. Nie wiem czemu ja takiej szansy nie mam i z automatu spałem do 2 ligi nie grając w 2 ostatnich sezonach. Jest to gdzieś w regulaminie? A może zróbmy jedna większą ligę i nie będzie problemu.
Powrót do góry
 
 
baobab



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 344

PostWysłany: Wto Gru 11, 2018 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolałbym jednak dwie ligi, szczególnie przy 15 uczestnikach.
Jak dla mnie, mogę grać w II lidze, nie widzę też przeszkód, żeby Grzesiek grał baraż. Każdą z tych opcji wolę niż jedną ligę Wink
Powrót do góry
 
 
bartek



Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 281

PostWysłany: Wto Gru 11, 2018 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedna liga na więcej niż 12 osób to już będzie chyba za dużo... ale dwie po 8 albo 8 + 9, jeśli będzie 17 osób tak jak jest założone to chyba dobra opcja, nie wiem czy jest sens już dzielić na trzy jak w ostatniej grałoby 5 osób.
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Sro Gru 12, 2018 12:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzesiel2f jeśli chcesz grać w lidze 1 to oczywiście przysługuje Ci baraż. Czyli jak? Ant i ja np. nie mamy nic przeciwko grze w lidze 2 dlatego nie walczymy o mecz barażowy mimo że też nam przysługuje.

Jednej wielkiej lidze kategorycznie nie Smile
poczekajmy jeszcze chwilę i zdecydujemy czy będą 2 ligi czy 3.
Baobab i nemmerle5 czy chcecie grać baraż o ligę 1? ja nalegam byście zagrali ale jeśli nie czujecie się na ligę 1 to nie ma przymusu.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3  Następna
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies