Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Galeria legend kropek

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 12:13 pm    Temat postu: Galeria legend kropek Odpowiedz z cytatem

Właśnie sobie pije kawusie i tak sobie myśle, ze można byloby stworzyć, jak w NBA galerie legend kropek. Do tego grona mozna wrzucać graczy za osiągnięcia, wkład w rozwoj kropek i najstarszych graczy itp.

Proponuje moje typy na wstepie:

- Emiel Regis Rohellec (przez długi czas prowadził na cronixowskim rankingu, legenda już dla mnie)
- Overseer ( W swoim okresie, właściwie kropkarz perfekcyjny, dziś tez by sie odlazł)
- Aros (Wkład żaden, ale po śmierci chyba poznali go już wszyscy)
- Gothar (Najwięcej zwycięstw na cronixie przez długi czas)
- Senny Mojrzesz - (Stworzył nowe kropki na innym serwerze, właściwie już przeszedł do historii, mimo niedługiego stażu gry przez net)
- Kibic (Dla mnie postać, ktora najwięcej wniosla w rozwoju tej gry, mimo że podpierał się grą w go)
- Michals (może was zdziwic nominacja, ale to najwytrwalszy gracz ze wszystkich)

Narazie wszyscy, jak ktos mi wpadnie do głowy dopisze Smile

Fajnie będzie wyglądało, tak ku pamięcia i dla młodych graczy chętnych poznać historie tej gry w necie.
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze czerwony, za najwyższy ranking w historii kropek
Powrót do góry
 
 
kibic777
kropki.legion.pl


Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 119

PostWysłany: Sob Maj 10, 2008 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niektorych kandydatur w/w nie bede powtarzal dlatego wymienie te ktorych tam nie ma:

- Kopper (poki co to poczatkujacy gracz, ale jego wklad w rozwoj kropek jest wielki - dzieki stworzeniu kropek na szkrabie)

- Slabosilny, Alamo i inni goisci - (mimo ze dosc rzadko grali, dzieki swoim umiejtnosciom gry znaczaco podniesil poziom gry w kropki takze poprzez wskazanie pewnych drog dzieki ktorym kropki moga nadal powoli sie rozwijac)

- Radji, TheBest78 (na cronixie angazowali sie, podobnie jak Senny aktualnie, w organizowanie ligi, turniejow)
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Sob Maj 10, 2008 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kibic - "starszy brat" kropkarzy,mimo ze nie lubi turnieji.chetnie daje wskazowki slabszym i nowym graczą.chętnie pomoga też w innych technicznych sprawach i doszukuje ciekawostek jak np. kropki w rosji czy w czechach Smile .zalożyl forum kropkarzy,dzieki czemu jest co poczytac i jest miejsce na informacje apropo turnieji czy ligi.dzięki forum odnalazlem starych graczy i przebudzilem ze snu,szkoda ze duza czesc nie wraca do kropek.

radji i leokles - stworzenie sentymentalnej więzi pomiędzy kropkarzami i na forum.to dzięki nim powstał rodzinny klimat jak dla mnie,czytalem ich wypowiedzi ze łzą w oku Smile (po zalozeniu sobie internetu,forum znalazlem szukając swojej kochanej gry dość szybko)

michał myszkin - napisał program www.kropki.net program nie byl rewelacyjny,ale dzieki niemu ruszylem z turniejami i znowu zaczęło sie coś dziać

Aros i koper - po śmierci Arosa,koper napisal kropki na szkraba,byśmy mogli zagrac turniej ku pamieci Arosa.kropki na szkrabie jak dla mnie zajebista sprawa,oczywiscie pomysly kibica znacznie pomogly koprowi w pisaniu programu,tez chyba kibic dal mi kontakt do kopra,przedstawilem mu sprawe i marzenie o wielkim turnieju sie spelnily.
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Nie Maj 11, 2008 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja dodam:

- radjiego - za opowiesci, ktore czytaly pokolenia kropkarzy Wink moze jeszcze kiedys cos napisze...Razz

- raimondasa - za to, ze mial cierpliwosc i checi do nauki nowych kropkarzy takich jak szwagiereczek, dzarol i ja Smile
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies