Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czas na mnie panowie, żegnam... ale wróce!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Pon Sie 04, 2003 8:08 pm    Temat postu: Czas na mnie panowie, żegnam... ale wróce! Odpowiedz z cytatem

No to bedzie mój 201 post na tym forum, zapewne ostatni na czas około 2 miesięcy, tak samo i powieść ze znanych juz wam przyczyn zostanie przerwana, szkoda ze wyjezdzam w czasie gdy w krainie kropek zaczyna coś sie dziać. Wieże że gdy wroce kropkarze powroca w nalezyte im miejsce czyli na kropki, wieże tez że szkrab stanie się portalem na którym będą grali najlepsi kropkarze w Polsce, wieże że po powrocie zakończe moją powieść. Wieże że ci ktorych spotykalem na tym forum w ostatnim czasie spotkam równiez na kolejnym turnieju kropkarskim. Wieże że ci kropkarze, którzy nie odzywają się na tym forum wróca na kropki gdy te pojawią się juz na szkrabie, wieże że wszystko zmieni sie na dobre, a go zamieni się w krotki przystanek na ktorym kropkowicze zatrzymali sie na przerwe.

Żegnam i do października, ktory może być naprawde fajnym październikiem.

Pozdrawiam wszystkich tych którzy wieżyli i nie stracili nadzieji, bo był czas kiedy kropki naprawde zagineły, a forum to było wymarłe.
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon Sie 04, 2003 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może radji dobrze że zrobisz sobie przerwe w pisaniu powieści na forum może na wyspach dostaniesz przypływu nowej weny może dobrze zrobi to nam czytelnikom tej powieści , bo zapewniam cię będziemy czekać przez te dwa miesiące w napięciu na kontynuacje! Miłej podróży Surprised
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro Sie 06, 2003 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radji, alez Ty masz wiare Razz
Bedzie nam Ciebie brakowalo nie mniej, niz Tobie kropek:)
zegam sie z opoznieniem, bo mnie samego nie bylo przez 3 dni.
Powrót do góry
 
 
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Czw Sie 07, 2003 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radji baw sie dobrze i wracaj szybko, kropki czekaja Wink Very Happy Very Happy
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies