Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co sadzicie o michals2??
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

michals2 to
owcojebca
28%
 28%  [ 4 ]
dobry gracz w kropki
14%
 14%  [ 2 ]
dziecko pokrzywdzone przez los
50%
 50%  [ 7 ]
dobry ziomek
7%
 7%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 14

Autor Wiadomość
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Gru 14, 2003 7:53 pm    Temat postu: Kwestia wyboru w naszych rękach Odpowiedz z cytatem

„MICHALS ALBO ŚMIERĆ”

Najwyższa pora, aby wspólnie dokonać wyboru. Niewątpliwie trzeba podjąć ostateczną, wiążącą decyzję.

Michals nie stanowi dla nas większego zagrożenia i może dlatego z przymkniętymi oczami spoglądamy na jego bulwersujące poczynania. Jednakże nie raz i nie dwa Michals potrafił zdenerwować a nawet wyprowadzić najbardziej spokojnego człowieka z równowagi. To przez jego anormalne zachowanie zaciskaliśmy pięści, zgrzytaliśmy zębami a nawet co niektórym włosy dęba stawały. Po co tyle nerwów? Nie lepiej byłoby zachować dystans i uzbroić się w cierpliwość?
Radji poruszył istotny problem, o którym zapomniałem wspomnieć. Otóż Michals nie ma żadnych znajomych. Dlaczego? Ponieważ większość osób, która miała z nim doczynienia po pewnym czasie dochodziła do wniosku, że nie warto strzępić sobie języka na tak mizerną istotę. Dlatego też, jeżeli nie chcemy mu pomóc, to również nie obrzucajmy go parszywymi obelgami, na które zapewne niejednokrotnie sobie zasłużył. Przestańmy zwracać na niego uwagę. Nie odpisujmy na jego posty, nie rozmawiajmy z nim, a przede wszystkim nie grajmy z nim na żadnych ustawieniach w kropki. Wiem, że to nie jest takie łatwe, gdyż ja sam często będąc osamotnionym, nie mając z kim grać, godziłem się na partie towarzyskie bądź rankingowe na BO. Wszystko jednak ma swoje granice i moja wyrozumiałość także. Nie będę cały czas ulegać i dostosowywać się do Michalsia. On już o tym bardzo dobrze wie, gdyż miałem ostatni okazję porozmawiać sobie z nim na ten temat. Co ciekawe poza tym dowiedziałem się paru intrygujących rzeczy na jego temat i nie tylko. Napiszę jeszcze o tym i rozwinę dokładnie co miałem na myśli, lecz wpierw uporam się z rozpoczętym wątkiem…
Michals cały czas łudzi się, że skruszy moje postanowienie i że z nim zagram. Ilekroć pojawiam się na kropkach, zaprasza mnie do swego stołu o ile oczywiście nie ma żadnego nowicjusza, którego mógłby bezproblemowo ograć. Nie chciałbym, żebyście przez to mnie źle zrozumieli. Nie mówię, że Michals jest słabym graczem, owszem nie dorównuje do pięt wielu z nas, ale jego umiejętności stoją już na całkiem wysokim poziomie. Może jestem w błędzie, może i nie przyznacie mi racji, a niektórych nawet oburzy moja wypowiedź, ale to nie powinno mieć większego znaczenia Naszym problemem jest Michals! Więc albo wyciągniemy w jego kierunku pomocną dłoń, albo raz na zawsze z nim skończymy! Nie ma sensu wdawać się z nim w jakiekolwiek dysputy, szkoda mojego i Waszego czasu. Lecz czy oby na pewno właśnie tego chcemy. Jakie byłoby forum bez Michalsia? Jaka byłaby książka Tolkiena – Władca pierścieni, bez Saurona, Sarumana czy też golluma? To zadziwiające, ale nie wydaje mi się abyśmy mogli tak łatwo o nim zapomnieć. Dlatego postanowiłem spróbować zrozumieć jego postawę. Jeżeli gremium zawetuje, to nie będę się wychylał, chociaż Michals szczerze mówiąc stanowi dobry materiał - przyspieszony kurs zajęć na psychologię. Dzięki niemu możemy wiele się nauczyć. Nie tylko cierpliwości, wyrozumiałości, tolerancji, lecz także zrozumieć jego irracjonalne zachowanie. To wręcz absurdalne, lecz paradoksalnie możliwe…
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pon Gru 15, 2003 12:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leokles, na jakiej podstawie ty piszesz że ja nie mam żadnych znajomych?
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Gru 15, 2003 1:43 am    Temat postu: Znajomy-wróg, sąsiad a może kolega\koleżanka badź przyjaciel Odpowiedz z cytatem

POSZUKIWANY/POSZUKIWANA ZNAJOMI MICHALSIA

Wymień mi, choć jedną osobę zalogowaną na forum kropek, która darzyłaby Cię sympatią, a przyznam się do błędu i zwrócę Ci honor.
Powiedz mi również Michals, co rozumiesz przez słowo – znajomy. Nie cytuj mi słownika, tylko postaraj się zdefiniować własnymi słowami, kim dla Ciebie jest „znajomy”.
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Pon Gru 15, 2003 5:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może Michals jest Portelgaistem, który się gdzieś zapodział w cyberprzestrzeni i trzeba mu podać pomocną dłoń, co by powrócił w zaświaty, z których przybył. Laughing

Rzucajmy zatem wszyscy jakieś zaklęcia na Michalsa, może któreś mu pomoże. Laughing

Ja zaczne...

A kysz siło nieczysta... Wink
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Gru 17, 2003 1:00 am    Temat postu: proba zinterpretowania, odtworzenia mysli, sami wiecie kogo Odpowiedz z cytatem

SŁOWA I MYŚLI MICHALSIA

Ponad mną błękitne niebo rozświetlone milionami gwiazd. Spoglądam na nie. Podziwiam je, lecz nie pojmuję jak to możliwe, że Bóg stworzył tak piękny świat, a jednak nie potrafił zapanować nad człowiekiem. Staram się uciec od rzeczywistości. Kiedy niebo jest zachmurzone ukojenie odnajduję pośród kropek, jednakże i tam czyha na mnie zło. Staram się stawić mu czoła, ale nie potrafię. Jestem Twym wiernym sługą, unikam haniebnych zagrywek, chociaż często się zatracam, gdyż zbyt wiele czasu spędzam wśród cudzołożników. Próbuje ich nawrócić, staram się okiełznać, atoli brak mi sił, zbyt wielkie brzemię wziąłem na swe barki. Wstyd mi przyznawać się do słabości, lecz tylko wobec Ciebie mogę być szczery i prawdomówny, wiem, że zawsze mnie wysłuchasz i jako jedyny poratujesz cenną radą.
Głos zza światów: Nie poddawaj się Michals! Musisz stanąć do walki, a mym cennym podarunkiem dla Ciebie, który uchroni Cię przed porażkami będzie ten oto wspaniały oręż – (wykuty w czeluściach Mordoru) zwany BO. Przyodziej tą znakomitą zbroję, używaj jej tylko wobec niezrównanych fanatyków boga Kropka, a przeciwko słabszym wykorzystuj ich własną technikę, aby lepiej zrozumieć ich taktykę. Jeśli zalecisz się do moich wskazówek będziesz niepokonany!
Michals: Zrobię tak jak mi rozkazujesz mój panie. Jestem rad, że zesłałeś mi tak cenny sssskarb. Dołożę wszelkich starań, aby sprostać Twym zaleceniom.

(wybacz Michals, ze nie dokończe mego opowiadania, ale przy pisaniu tej opowiescie tak się nieprzeciętnie rozbawiłem, że kompletnie wybiło mnie z pantałyku. Jeśli zaraz ze śmiechu nie spadnę z krzesla, to jeszcze za chwilę dopisze fragment)
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro Gru 17, 2003 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Buehehehehe , dobre leokles ale wiesz co zapomniałes dodać jakiegoś wątku z owcami:) , aha i jeszcze jedno michals większości z tych słów ,których użyłeś w powyższym poście, raczej nie rozumie więc jak może w ten spośób myśleć i mówić
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Sro Gru 17, 2003 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak to ze mną jest, ale kiedy mam kiepski dzień i jakoś cheć do robienia czego kolwiek mi odchodzi, to wtedy mam ochote poznęcac się słownie z michalsem, wtedy humor mi niemal od razu wraca:)
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro Gru 17, 2003 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak jak wczoraj radji co? Wink
Apropo tej zazdrości, o którą pytałeś michalsa to dowiedziałem si,ę że michals nie jest słownikiem do odpowiadania na takie pytania, nawet na egzaminach z psychologii - tak mi powiedział
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sro Gru 17, 2003 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedziałem że nie jestem słownikiem ani na egzaminie z psychologii żeby na takie pytania odpowiadać.
Powrót do góry
 
 
ant22



Dołączył: 21 Lis 2002
Posty: 184

PostWysłany: Czw Gru 18, 2003 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile osób siedzi na kropkach bo nie wiem czy jest sens kupowac ten kod??
Powrót do góry
 
 
mastersx



Dołączył: 17 Sty 2003
Posty: 129

PostWysłany: Pią Gru 19, 2003 12:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wieczorem jest tak kolo 5-6, to zalezy od dnia. Kup lepiej, bedzie dobrze zobaczysz Laughing
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pią Gru 19, 2003 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ant napisałeś tego posta o 8.52 a o 9 już graliśmy:) Wink
Powrót do góry
 
 
ant22



Dołączył: 21 Lis 2002
Posty: 184

PostWysłany: Pią Gru 19, 2003 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem:)Smile nie wytrzyalem a zobaczylem owcojebce to mialem ochote go ojebac:)
Powrót do góry
 
 
mastersx



Dołączył: 17 Sty 2003
Posty: 129

PostWysłany: Sob Gru 20, 2003 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

owcojebcy powinni skasowac to konto i zakazac mu gry na BO
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Sty 25, 2004 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnosze wrazenie, ze Michals jest glownym tematen na forum. Wlasciwie dlaczego? Czlowiek, ktorego sie nie dazy szacunkiem (trudno dazyc) jest tak obgadywany, jakby byl jakims idolem. To mi sie nie podoba. Takich ludzi sie ignoruje.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies